Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@open_or_die: to jak te radio jest przystosowane pod fabryczny wzmacniacz to znajdź rozpiskę kabli pinów i jak ogarniasz trochę lutowanie to sam wyprowadzisz złącze Rca które poalczysz kablem ze wzmacniaczem. Jak nie znasz się to daj komuś kto ogarnia taksi rzeczy, drogo cię nie wyjdzie a jakość dźwięku będzie o niebo lepsza.
  • Odpowiedz
  • 0
@miauczar powiem tak, audio w C5 jest tak tragiczne ze szkoda gadać. Nie warto ryzykować uwalenia radia za 2000 zł. A nie mogę oddać auta do elektronika bo mieszkam w Szwajcarii i nie znajdę nikogo kto by się tym zajął w rozsądnym czasie i w rozsądnych pieniądzach.

Już wygluszylem drzwi (zapewniali mnie że będzie o niebo lepiej), żadnej poprawy, wymieniłem z przodu głośniki na hertza - minimalna poprawa.

Moje stare audi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@open_or_die: hmm dziwne że że wygłuszenie drzwi nic nie dało, ja zawsze słyszałem różnice. To jak nie chcesz zbytnio kombinować to bierz po prostu ten konwenwter i podłącz wzmacniacz z jego pomocą. Zestaw odżyje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@open_or_die: przede wszystkim :
Komora drzwi musi być szczelna, dobrze że wyluszyles blache wewnątrz ale ten styropian ja osobiście bym usztywnił włóknem szklanym +żywicą i po wyschnięciu dałbym na to jeszcze maty, chodzi o to żeby było sztywno i szczelnie. No i sprawa następna - bez wzmacniacza to nie zagra... Naprawdę tego nie przeskoczysz. Samo radio ma nędzna końcówkę mocy, kup jakiś tani wzmacniacz - jakąś stara 4ro kanałową alpine,
  • Odpowiedz
  • 0
@miauczar nie będzie jak puścić zasilania do głośników w drzwiach. Francuzi utrudnili sprawę przez swoje rozwiązania. Tam nie ma w ogóle miejsca i dojścia.

I nie mogłem bardziej wygluszyc drzwi bo ich waga sprawia że nie wytrzymują zawiasy i opadają.

Z drzwi pasażera musiałem część wygłuszenia ściągać jak zacząłem robić to tak jak być powinno.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@open_or_die: to nic więcej nie potrafię ci doradzić, dziwi mnie ze drzwi ci siadają, gdyby to był 3 drzwiowy wóz z długimi drzwiami to bym zrozumiał ale sedan...
  • Odpowiedz