Wpis z mikrobloga

@Sergeant_Matt_Baker: : Na pierwszy tydzien mam hotel wykupiony i jestem wstepnie umowiony z kilkoma osobami odnosnie najmu lokum takze wszystko na biezaco bede dzialal. Tak to wychodzi jak piszesz w granicach do 1300 funtow podstawy, dostepne sa nadgodziny platne 1,5 stawki takze mozna dorobic troche. Jak juz pisalem wczesniej to praca zdobyta na juz tak abym po przyjezdzie do anglii mial odrazu prace. Co do pieniedzy wogole nie negocjowalem sumy przyjalem
@arbuz03: No wiesz jak wydasz £600 na chete zarabiajac £1300 to po odjeciu dojazdow, jedzenia i innych podstawowych rzeczy to wlasciwie na 0 praktycznie bedziesz wychodzil. No chyba ze oszczedny jestes to moze te £200 Ci zostanie. Jak na moje oko od razu szukac innej pracy albo jednak moze jakis pokoj wynajac, wtedy nawet za £300 cos moze uda Ci sie trafic.
@Sergeant_Matt_Baker: Ogolnie wyjezdzam teraz sam ale za miesiac lub gora dwa przyjedzie moja partnerka ktora tez bedzie wtedy szukac pracy i jakos razem bedziemy dzialac. Wiadomo jak bedzie brakowac to bede szukal innej firmy aby zarobic wiecej. Pokoje odpadaja jakos jestem przyzwyczajony mieszkac sam i byc niezaleznym od innych choc rozumiem twoje podejscie do sprawy.

Jestes w UK moze ??? co dzialasz ? gdzie ? i jak dlugo ?
Bylem rok w 2009/2010 i teraz jestem juz okolo roku. Miasto Leeds, w skrocie - zajmuje sie poczta i paczkami w biurowcu firmy ubezpieczeniowej, nic ambitnego :p Zarabiam podobnie jak Ty bedziesz z tym ze ja tanio mieszkam bo u siostry ktora ma tutaj wlasny dom. £200 jej daje miesiecznie.