Wpis z mikrobloga

Kuźwa mirki nie mam już siły do tej gry. Jak sprawić żeby obrońca doskakiwał do przeciwnika i mu przeszkadzał, a nie stał obok i się przyglądał jak ten strzela gola? Zawsze tracę bramki w ten sposób, że przeciwnik po prostu podaje w moje pole karne tam sobie spokojnie przyjmuje piłkę plecami do mojej bramki, po czym nic sobie nie robiąc z asysty mojego obrońcy obraca się i ładuje bramę. Ja nie jestem w stanie przyjąć piłki w polu karnym przeciwnika bo od razu doskakuje do mnie 2 obrońców i mnie czyszczą. A moi obrońcy stoją i się przyglądają, powinni jeszcze im #!$%@? brawo bić po straconej bramce. Jest jakiś magiczny sposób na to żeby obrońca naciskał na przeciwnika? Pressing w ustawieniach taktyki nie zdaje egzaminu bo moi DMF gubią pozycję i wychodzą do przodu i robią się wielkie dziury przed obroną.
#fut
  • 2
@mesulete: podaję sposób: musisz się przełączyć na tego obrońcę i samemu odbierać piłkę. Przełączanie się między obrońcami to jest najważniejsza rzecz w grze obronnej
  • 0
@Elijahu jestem cienias w tą grę. Gra obronna to dla mnie koszmar. Czyli nie ma opcji żeby nieoznaczony zawodnik sam naciskał przeciwnika? Przysiągłbym, że moi rywale to potrafią...