Wpis z mikrobloga

Od dziś oficjalnie zasiliłem statystyki nowych zakażeń #koronawirus ()
W ostatni dzień kwarantanny...
Specjalne podziękowania( ͠° ͟ل͜ ͡°) kieruję do #sanepid #jeleniagora za pobrany wymaz jedynie po 8 dniach od nałożenia kwarantanny (pewnie czekałbym dłużej gdybym nie zadzwonił). Test pobrali w pierwszy dzień bez gorączki. Dziś przyszły wyniki (+) po 5 dniach. W związku z czym do 7 maja jestem teraz na izolacji.
Specjalne HA TFU dla ministra zdrowia i innych odpowiedzialnych za propagandę "jest super, robimy testy, trzymamy rękę na pulsie"
  • 21
@pawelJG:
*
Miło czytało się Pańskie wpisy, a tak na poważnie, to mam nadzieje, iż szybko wróci Pan do zdrowia :-}
No kwarantanna wyjaśniła słynną tajemnicę bordo.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-}
@mac_jg
@jmuhha
Mój różowy podłapał od podopiecznej w caritasie. 07.04 robili im testy. 10.04 przyszły wyniki (+) i od tego dnia jesteśmy na kwarantannie.
Różowy do 11.04 miał przez kilka dni temperaturę max 37,6 + lekkie drapanie w gardle.
Ja też drapanie a od 14.04 przez 4 dni temp. pomiędzy 37,4 a 38,6 + trochę mięśnie mnie bolały (w tym oczy, przy zezowaniu na boki - objawy jak przy zapaleniu nerwu wzrokowego).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Moja jako jedyna od dnia kiedy pacjentka wróciła do nich z neurologii z naszego szpitala, używała tam w kontakcie z chorą rękawiczek i maseczek a i tak to uja dało

@pawelJG:
Sam wiesz, że to działa tylko wtedy jak wszyscy noszą ¯\_(ツ)_/¯