Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zaznasz wyuzdanego seksu bez zahamowań, nigdy nie będziesz mógł robić z laską co tylko zechcesz i nigdy nie będzie Cię tak naprawdę pragnąć. Masz normalnego lub małego penisa? Zdejmie Twoje gacie i zostawi to bez komentarza, to nie jest przyjemny widok, to już wielki cios dla męskości, kilka szybkich ruchów i koniec. Tak się starałeś żeby dojść do tego etapu, pajacowałeś i zapraszałeś do kina... Tymczasem ta sama dziewczyna, dostaje zdjęcie knagi 20 cm+ i piszę do chłopaka, że chce zlizywać jego ślinę z podłogi, może ją uszkodzić ale chce wypróbować ten rozmiar w każdej pozycji. Na widok samego zdjęcia jpg pisze, że jest tak mokra aż kapie jej z tzipy. Możesz powiedzieć, że to bzdury wyssane z palca, ale przerobiłem to na wielkiej ilości dziewczyn z tindera, każda reaguje tak na wielką pałę, podczas gdy normalny średni penis, nie generuje w niej żadnych emocji, w ogóle jej nie podnieca, nigdy nie napisze, że ma mokro na jego widok. Jeśli tego nie masz, musiałbyś mieć ciało i morde adonisa w ramach rekompensaty, ale nie oszukujmy się, tego też nie masz. Duża knaga generuje wielką pewność siebie, możesz robić z laskami co tylko chcesz, będę traktować Cię jak boga.
#przegryw #tinder #logikarozowychpaskow #blackpill #dickpill ##!$%@? #stulejacontent
s.....n - Nigdy nie zaznasz wyuzdanego seksu bez zahamowań, nigdy nie będziesz mógł r...

źródło: comment_1587639020nGCBDTeT10bC18msRgwe19.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@spermiagen: Dobry sposób na wyłudzenie nudesów mówisz? :D
No nie musiałeś bo ona z marszu zakwalifikowała cie do dobrego samca z gęstymi włosami i symetryczną, przystojną mordą. Pisanie na snapku gówno znaczy wiesz? Super wysłały nudesy a numer telefonu, mieszkania? Zaprosiły na seks? No to skoncz gadac głupoty bo wysłałbyś kiepski ryj typa 2/10 i twój mokry sen by sie skonczył.
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: dały swojego prywatnego instagrama bo chciały się spotkać, co mnie ryj 2/10 obchodzi jak sam jestem 8/10 i bez duzego benka bardzo ciezko zaruchac z takim ryjem nie będąc dynamicznym, gdybym miał dużego nie musiałbym się starac w ogóle
  • Odpowiedz
@spermiagen: No super instagrama dały, o typie prawie jakbyś ją już mial na kolanach xD Nie wiem baitujesz czy jaki wuj. No jak masz małego to cięzko wiadomo, ale twoja podnieta tymi dużymi pałami murzynów jest dziwna. Jakbyś miał taką pałę to byś sobie wmówil nieśmiałość albo aspergera i nadal byś pisał że masz wielką pałę ale nie możesz zaruchać no nie jesteś dynamiczny.

No to mowie: zacznij kłamać i grac,
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: no chyba posądziłyby mnie o gwałt, masz zbyt bujną wyobraźnię. Nie jakbym miał taką pałę to bym wysłał nawet koleżance z którą bajeruje dla beki i by nie napisała ty #!$%@? bo obyłaby pod wrażeniem, a tak nawet nie mogę wysłać lasce z którą kręcę bo to wstyd, to jest prawdziwy problem
  • Odpowiedz
@spermiagen: O gwałt? Z jakiej racji? Hahaha. Czy ty jesteś serio normalny?
Jak mnie laska okłamie z makijażem to też biegne na bagiety zeznawać? xD
No to ile masz że to aż taki problem? 10 cm? no to współczuje, jesteś przegrany. Ale skoro bajerujesz i ona nie leci na twoją mordę/twoją osobowość to widocznie ona ma inny typ faceta albo ty jesteś 6/10 a nie żadne 8/10 kolego.
  • Odpowiedz
@spermiagen: Ale nie wszystkie. Ty sie z uporem maniaka skupiasz na swoich deficytach, zamiast na pozytywach. I jeszcze martwisz sie co laska sobie o tobie pomysli, jak ona cie oceni, zamiast skupic sie na tym żeby tobie było dobrze i ją przelecieć. Typowy beta, który patrzy na opinie laski i czy ona dostrzeże jego kompleks czy nie. Z takim podejściem serio będzie ci trudno.
  • Odpowiedz