Wpis z mikrobloga

Był ktoś z Was na Gibraltarze i chciałby opowiedzieć o swoich doświadczeniach? Czy woda i plaże tam wyglądają podobnie jak np. w Chorwacji? Czy jedzenie jest na miarę włoskiego, czy jednak przewaga brytyjskiego szmelcu? Mniej więcej orientuję się jak to wypada cenowo i że największą atrakcją jest rezerwat i Skała, ale może ktoś na podstawie własnych doświadczeń może polecić lub odradzić.
#podroze #zwiedzajzwykopem #hiszpania #gibraltar
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Berezowski: z ciekawości po co Ci ta informacja skoro w tym roku i tak nie będziesz miał możliwości tam pojechać? Celuj raczej w kraje, które podeszly to problemu wirusa jak należy
@blinxdxb: W tym roku nie mam zamiaru raczej już nigdzie uderzać. Planuję przebieżkę na skałę, żeby się sprawdzić. Zastanawiam się tylko czy dzień mi starczy na samą skałę i rezerwat, czy potrzebuję więcej czasu. Nie wiem też, czy jest sens się zatrzymywać na noclegi tam czy jednak w pobliskiej Hiszpanii i jak ma się wyjazd po brexicie. Próbuję sobie skonstruuować tourne po Europie, gdy będzie po wszystkim, ale niektóre miejsca znam
@blinxdxb: Ciągle mi niby truje dupę o zwiedzanie Azji, ale ja dobrze wiem, że skończyłoby się na moczeniu dupy w basenach hotelowych. To trzeba pomalutku, jak żabę w gotowanej wodzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na poważnie, to mam za sobą krótki wypad na bliski wschód i wielkie plany na miesiąc w Indiach. Wydaję mi się, że kraje azjatyckie są lepsze na taką samotną podróż i
@blinxdxb: Tam z tego co wiem katastrofa jest tak naprawdę nieprzerwanie. Bardzo trudny kraj, zmienia ludzi z tego co widzę po znajomych, którzy tam na jakiś czas przystanęli. No nic, zobaczymy, kiedy będzie można faktycznie myśleć o podróżach na poważnie. Zdrowia, Mirku.
@Berezowski:

Był ktoś z Was na Gibraltarze i chciałby opowiedzieć o swoich doświadczeniach?

Byłem, nawet chwilę mieszkałem.

Czy woda i plaże tam wyglądają podobnie jak np. w Chorwacji?


Zalezy gdzie w Chorwacji. W Chorwacji masz małe kamyczki, a na Gibraltarze masz piach. Tylko, ze na Gibraltarze praktycznie nie ma plaż, są ze trzy, małe z czego jedna wschodniej stronie skały i zimno tam jest.

Czy jedzenie jest na miarę włoskiego, czy
Dentka7 - @Berezowski: 
 Był ktoś z Was na Gibraltarze i chciałby opowiedzieć o swoic...

źródło: comment_1587596258gDPwKManLi0gJnFupDYHre.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dentka7: dzięki, zastanawiałem się jak tam jest, kolejnego języka nie chciałem się się uczuć więc miejscówka zaraz koło es wydawała mi się dobra. Jaki rozkład wiekowy, narodowości tam jest na ulicy/pubie?
Jaki rozkład wiekowy, narodowości tam jest na ulicy/pubie?


@Oklasky: W pubach 35-55, 90% Brytole

Na ulicy Brytole (Gibraltarczycy), Marokanczycy, Hiszpanie (glownie mieszkajacy w Hiszpanii pracujacy na Gibraltarze), są tez Hindusi ale sa tez zdarzaja sie Polacy, Włosi, Rumuni.