Wpis z mikrobloga

Dostałem jakiś dokument do odbioru i podpisania, jest to odpowiedź urzędu na mój wniosek o pożyczkę 5k w ramach tarczy. Podpisałem odbiór przez ePUAP, ale kompletnie nie wiem co z tym dokumentem zrobić, bo nie da się go w żaden sposób odczytać. Plik ma rozszerzenie '.pdf.xml'. Ktoś miał taki problem? [ #tarczaantykryzysowa | #dzialalnoscgospodarcza | #biznes | #firma | #wlasnafirma ]
U.....e - Dostałem jakiś dokument do odbioru i podpisania, jest to odpowiedź urzędu n...

źródło: comment_1587565953wHAWGTTOTBdgPrLdG9zii1.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Kitas5: @grubypajonk: Próbowałem. Otwiera się html, ale jego główną zawartością jest szyfr tj.


Nawet zmieniłem rozszerzenie, ale nie pokazuje mi dokument nic.

@weedget: Wczoraj lub przedwczoraj złożyłem podpisaną podpisem elektronicznym umowę, którą od nich otrzymałem + podpisany i uzupełniony kolejny wniosek jaki mi podesłali.
  • Odpowiedz
@Jakimialemlogin: 19 kwietnia złożyłem pierwszy formularz składający się chyba z dwóch wymaganych dokumentów. Wczoraj dostałem 3 dokumenty - umowę o kredyt, następny formularz (bardzo podobny do tego pierwszego) i instrukcję. Umowy nie należy wypełniać ani drukować. Wypełnić trzeba jedynie formularz w .xls. Następnie trzeba wysłać oba dokumenty ([wypełniony] formularz i [nieedytowaną] umowę) przy jednoczesnym podpisaniu ich elektronicznie. Dziś dostałem ten zagadkowy plik, z którym nie wiedziałem co zrobić, bo nie dostałem
  • Odpowiedz
@Jakimialemlogin: postojowego nie wpisywałem. Księgowy dał mi stronę, na której się sprawdza czy dana firma otrzymała jakąś pomoc i moich danych tam nie wyszukiwało. Ten sam sposób widziałem na filmiku jednej z księgowych na YT. Generalnie zapis o tym jest chyba na tyle niejasny, że widać sprzeczne interpretacje.
  • Odpowiedz
@UberKatze: @Kitas5: Gdzieś widziałem, że każdy odział PUP podawał swoje terminy, w których można składać wnioski o pożyczkę, czy to dotyczyło właśnie pożyczki 5k bo nie mogę tej informacji znaleźć.
  • Odpowiedz
@seelk: Jeśli nie zatrudniasz nikogo to wpisz "0". Wcześniej nie przechodziły formularze z taką wartością, ale to poprawili. Wysokość pożyczki możesz dać nawet 1zł, ale max. 5000.

Ps. Być może na samej górze masz do uzupełnienia pole z nazwą miasta. Ja się złapałem na tym, że za pierwszym razem go nie zauważyłem.
  • Odpowiedz