Wpis z mikrobloga

Mirki i Mireczki
Kompletuje zestaw do domu. Czy ktoś mógłby pomóc w zestawieniu
1. Rodzaje sprzętów:
kuchnia Zmywarka 60 cm, Chłodziarko zamrażarka, Kuchenka mikrofalowa, piekarnik, płyta indukcyjna [ wszystko w zabudowie ] Okap tuba
Łazienka : pralka, suszarka [ obie w zabudowie w szafce jedna na drugiej ]
2. Kolorystyka: kuchnia- Czarny
3. Budżet: do ok. 15000
4. Na czym mi zależy: w miarę energooszczędne, piekarnik musi mieć termoobieg i katalizę. Zmywarka z programem krótkim i zintegrowana. Okap cichy z filtrami. Płyta indukcyjna z rozszerzanym polem. Czytałem trochę o piekarnikach z termosondą. Czy ktoś stosował i może się wypowiedzieć?
Ilość osób które będą korzystały? - póki co 2.

Póki co skleiłem coś takiego

1. Piekarnik BOSCH HBG634BW1
2. Kuchenka mikrofalowa BOSCH BFR634GW1
3. Płyta indukcyjna AMICA PI6144NWSTK
4. Lodówka SAMSUNG BRB260030WW/EF
5. Okap Faber BI 52 SS 2LS
6. Pralka Bosch WAN2826EPL
7. Suszarka Bosch WTR87TW0PL

#agd #agdnaczasie #mediamarkt #mediaexpert #rtveuroagd #kuchnia #dom #pytaniedoeksperta #gotujzwykopem
  • 5
@momo_s:
O widzisz, ja jestem na takim samym etapie, tylko wyeliminowałem sobie mikrofalówkę i będę miał płytę gazową

Płyta Electrolux EGG6436W
Piekarnik Electrolux EOE8P31V lub EOD6C71V - Elektrolux / AEG ma chyba najlepszy termoobieg
Pierwszy ma pyrolizę i sterowanie dotykowe, drugi katalizę i sterowanie pokrętłem, które chyba bardziej mi leży
Termosonda to zajebista sprawa wg mnie, bo np. piekąc zwykłego kurczaka nigdy nie przesuszysz.

Lodówkę wybrałem Samsung BRB260187WW a to jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@momo_s: Jest ok. Jak dla mnie większość producentów ma porównywalną jakość. Producenta Lodówki do mieszkania wybierałem pod względem długości gwarancji, padło na Samsunga. Do domu też wezmę S.
Mówią, że jak chcesz mieć sprzęt na długie lata to Miele, ale to cenowy kosmos.