Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shoananas:

NOOO, ale gdyby istniała powszechna szkolna edukacja seksualna (bo jej brakiem tłumaczysz, że idiota jest idiotą)

Serio? Nie umiesz czytać i pieprzysz o kompromitacjach i wyjaśnianiu. Brawo :)
@van-der-staas:

[na] biologii pewno zabrakło czasu, żeby omówić kwestię braku połączenia między jelitem, a jądrami, ale tam [na edukacji seksualnej] by się na to pewnie [czas] znalazł.


wg ciebie nauczycielowi idioty zabrakło czasu, żeby omówić kwestię braku połączenia między jelitem, a jądrami, dlatego idiota zadaje takie pytania w necie. ja umiem czytać, ale to ty nie jesteś spójny we własnym zdaniu na ten temat xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shoananas: nie mierz wszystkich swoją miarą. Nie każdy uważa się za najmądrzejszego na wsi i wyzywa innych od idiotów.
Wg mnie na biologii nie ma czasu na odpowiadanie i zadawanie wszystkich głupich pytań, bo trzeba lecieć z programem.
Wychowanie seksualne z założenia jest luźniejszym przedmiotem, gdzie nauczyciel może się spotkać z różnymi mitami i zachęca do zadawania pytań, bo ludzie potrafią wierzyć w różne rzeczy, ktorych nie sposób przewidzieć.
Co z
@van-der-staas: ktoś kto zadaje takie pytania jest idiotą i tu moje zdanie nie ma nic do znaczenia. to nie jest obrażanie - tak samo jak na grubasa powiesz grubas, a na żula żul. są ludzie, którzy po lekcjach biologii dziwią się, że kobiety nie sikają pochwą i jak widzisz nawet te lekcje nie potrafią zwyciężyć z ich debilizmem. nie myśl więc, że po lekcjach ES pytania o spermę w kupie się