Wpis z mikrobloga

@wakxam: Wiecie co? Taką ekipę jaką udało się Frizowi stworzyć jest nie do podrobienia, wracam również do starszych filmików Friza kiedy daily jeszcze były i widać w tej ekipie że ich łączy nie tylko praca, związki itd ale przyjaźń taka nie udawana, a ludzie lubią oglądać coś co jest prawdziwe a nie udawane...Dlatego Stu nie udało się z Team X a Frizowi z ekipą sie udało,jedynie mi Wersow tam nie pasuje bo strasznie psuje klimat bo po niej ewidetnie widać że jej chodzi tylko o hajs i gdyby nie Wujek Łuki to mam wrażenie że przez nią doszło by do sprzeczki bo wiecie królowa youtuba ale ją trzymają za mordę, nawet zauważyłem że jak poszła w jej stronę bardzo duża krytyka w filmie kiedy musieli tyłem wpaść do basenu za złą odpowiedź czy coś takiego nie pamietam dokładnie to od tego momentu jest jej już mniej na filmikach... #friz #wersow #ekipa #youtube #stu
  • 3
@wakxam: z tą przyjaźnią to się zgodzę. Tylko prawdsiwe relacje miedzy ludzmi sabw stanie stworzyc cos fajnego bo wlasnie w tym caly urok jest Ekipy, ze nie jest to udawany serial odgrywajacy jakies scenki czy trendy z yt czy jakas ułomna parodia jak teamx ale wlasnie grupa przyjaciol, ktora tworzy youtuby i sie przy tym super bawi i wspiera i dzieki temu wychodzi to super ;) Podobny vibe ma troche ten