Wpis z mikrobloga

@Haxory: u mnie jest lepiej. Przesyłka doręczona chociaż kurier się nie zjawił ani nie dzwonił. Dzisiaj rano pojawiła się aktualizacja statusu przesyłki, że doręczono jeszcze wczoraj o 15:00. Ktoś tu leci w #!$%@? i to najprawdopodobniej kurier.
Polecam walić na infolinię i im nie odpuszczać, zobaczę co stanie się dzisiaj bo wg tego co mi powiedziano "dotychczasowe statusy były nieprawidłowe, kurier ma dziś dzwonić i dostarczyć"
@Haxory: taki mam zamiar. Zamęczę ich oralnie ;) na ten moment mam przydzielonego opiekuna i zgłoszone coś co oni nazywają interwencją. Co to za firma, że oni nawet numerów do kuriera nie posiadająl. Kurierzy podobno mają prywatne komórki tylko. Dzwoniła do mnie babka, która zajmuje się sprawą z numeru zastrzeżonego więc to pewnie też jej prywatny. Po prostu syf.
Dzwoniłem tam jeszcze raz. Dowiedziałem się tyle, że kurier musiał się pomylić i wbił w system niechcący doręczenie. Dzisiaj też jeździ i szacunkowe godziny doręczenia to 16-19. Niby tak miała w systemie. Na ten moment nadal cisza. Nikt nie dzwonił. Nie spodziewam się już dzisiaj go zobaczyć. Jutro będą mieli armagedon od 8.