Wpis z mikrobloga

Kiedyś paliłem głównie lighty, sporo, skakałem po jednym drugim i się rozkoszowałem dymkiem. Przerobiłem wszystkie marki okresami, ale każdy zauwazył, że się zepsuły smakiem. Pomijając jednak to, to czy ktoś też zauwazył że lighty i wszelkie niebieskie fajki zostały osłabione ? Teraz coraz częściej sięgam po czerwone, w efekcie czasem mniej ich spalam niż lightów. Jakie polecacie ? Dla mnie w miarę do przyjęcia marlboro czerwone w sofcie, a jak LS teraz stoją albo L&M ? Wiem, że tylko tytoń i kręcenie i tak dalej, ale to nie dla mnie. Tylko koncernówki szitowe : D. Co palicie, czy macie podobne spostrzeżenia ?

#papierosy #wykopsmokersclub #tyton #palenie
  • 6
@bartuz12: palę niebieskie od paru lat - najczęściej, jak mało kasy, ale i tak są też już za 14. Za słabe są niebieskie już, mimo że je dość lubię, nie walą aż tak chemią jak cześki czy inne szity... generalnie szukam dobrych czerwonych, niekoniecznie setek. Dzięki. zobaczę je.
@Holzlevsky: dlatego polecam setki winstona niebieskie, przez to że są dłuższe to masz lepsze uczucie napalenia się ale redy też są ale ich nie próbowałem, ja gustuje w mentolach i lightach