Wpis z mikrobloga

Wlasnie przegladam program Czyste Powietrze, bo chce przestac truc i wymienic pseudo ekologiczny piec weglowy (z reszta niedawno wymieniany) na gazowy... i ##!$%@? (ʘʘ) Jedno z wiekszych nieszczesc tego kraju to biurokracja.
Nie wiem, olac to scierwo, czy przejsc "tor przeszkod" i jakies tam pieniadze zwrocą..

#czystepowietrze #przemyslenia #budownictwo #ogrzewanie #dom #polska #przemyslenia #rakcontent
Pobierz robert5502 - Wlasnie przegladam program Czyste Powietrze, bo chce przestac truc i wym...
źródło: comment_1587466382EDNmGuCEyj59MGcrGxmTJ8.jpg
  • 16
@robert5502: olej. Dwa razy podchodziłem do tematu z domem rodziców. Pół roku zbierania papierów, drugie pół planowania... A i tak Ci odrzucą, bo powiedzą, że masz piec klasy 5 a musi być klasy 5+ i pierw wymień piec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@robert5502:
Aj to nie pomoge. Z czystym powietrzem jest taka patologia, że co województwo to potrzebują innych dokumentów i w jednym płatność jest praktycznie od razu a w innym po 40 dniach napiszą Ci, że brakuje jednego dokumentu i znowu zwlekają z zapłatą. Najlepiej rozejrzyj się w swojej okolicy czy ktoś nie wypełnia tych wniosków za hajs. 100-150zl weźmie i ta osoba zajmie się sprawa
@robert5502: ostro, strasznie drogo :) w mojej okolicy chłopak bierze 150 złotych, uzupełnienie dokumentów jeżeli wie się jak zajmuje mu około 20 minut jeżeli masz już dokumenty z US. Za taką kwotę jednak na Twoim miejscu bym uzupełnił je sam. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania to uderzaj na priv
@robert5502 Zapłaciłem 400 złoty gościowi który skompletował wszystkie papiery, parę razy się podjechało złożyć podpisy i to by było na tyle, żadnych problemów. Świętokrzyskie