Wpis z mikrobloga

@daniel-zwierzynski odezwij się do pajalock-a on ma własną stronkę pajalock.pl na, której wyświetla transmisje z innych źródeł. Może to być cokolwiek Youtube, Twitch itd. konta możesz podmieniać tylko wcześniej przygotuj ich cały arsenał.
To da ci możliwość bycia niezależnym. Jego strona ma tą zaletę, że posiada własny chat, więc nie trzeba skakać po tysiącu twoich kanałów, aby coś napisać.
Ja wiem, że ciebie kusi bycie gwiazdą youtube, ale to nie te czasy gdy powtórkę stream Youtube wrzuci ci w kartę na czasie i będziesz miał potężny kanał 200k subskrybcji zapomnij. To się nigdy nie wróci bo teraz są ludzie pilnujący tam porządku.
Nie ma szans, że będziesz miał stream na facebook-u dlatego, że tam trzeba grać w grę, to nie jest miejsce dla ciebie.
Po za tym nawet jeśli będziesz grał to i tak za menelitze ci kanał zdejmą, wystarczy jedna zadyma i dobranocka.
Do tego na facebook-u masz ludzi, którzy ciebie zgłoszą szybciej niż zdążysz kichnąć.

Czyli musisz mieć kanały youtube/ twitch/ smashcast/ inne stronki do robienia live + stronę internetową z chatem z osadzonym wideo.

Proste i logiczne, tylko, że jesteś dzbanem i nie zrozumiesz tego co napisałem więc napisz do pajalock-a może za jakiś $ jego typ co mu tą stronkę zrobił, zrobi ci podobną.

#danielmagical
#patostreamy
  • 2