Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Po tym jak zobaczyłem $1 za baryłkę oleju napędowego to nie wierzę, że podobny scenariusz nie spotka kryptowalut. Gospodarki sypią się na wszystkich frontach, kto miałby kupować instrumenty spekulacyjne?

Lubie BTC, lubię ETH, lubię Link. Jednak czas pozbyć się bagów.

@theromanpolan, jeśli czarny scenariusz się sprawdzi to nie ma #!$%@? we wsi żeby Bitcoin nie upadł i sobie ten głupi ryj rozwalił. Halving będzie gwoździem do trumny i Ether będzie miał swoją szansę na pierwsze miejsce

#bitcoin #kryptowaluty
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brck89: nie będzie czegoś takiego jak 1$ za baryłkę , wszystko musiałby stanąć włącznie z karetkami na całym Świecie , a zawsze ktoś się porusza więc popyt na paliwo jest , minimalny ale jest
  • Odpowiedz
@brck89: Jeśli chodzi o ropę, to jest sprzedawana poniżej kosztów wydobycia, żeby wykończyć konkurencję.

Jeśli taki scenariusz miałby wystąpić na bitcoinie, to górnicy musieliby zacząć sprzedawać go poniżej kosztów kopania.

Halving natomiast zwiększy koszt "wydobycia" nowych bitcoinów. Wyobrażam sobie scenariusz, że przez jakiś czas cena będzie sztucznie zaniżona żeby wykończyć konkurencję, ale będzie to idealny moment na kumulacje bitcoinów przez użytkowników. Na dłuższą metę zaniżony koszt sprzedaży jest nie do
  • Odpowiedz
jak to kto, użytkownicy darknetu, jak inaczej zapłacisz za dostawę dwunastoletnich dziewczynek z Tajlandii i rakiet ziemia powietrze


@zartos: No jak to jak ? przy pomocy Monero i to w pełni anonimowo ( ͡º ͜ʖ͡º) Nawet interpol tego nie umie nadal rozgryźć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rysiekryszard: rysiu, nie denerwuj się. Daj konkretny cytat, bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć. O Bitcoinie u słyszałem w Teleexpressie? Hmm, na szybko sprawdziłem kiedy kupiłem swoje pierwsze BTC, dokładnie 23 listopada 2013 r.

Poza tym jedyne krypto jakie zachwalałem to ETH, LINK, Waves i UBT, dziwnym trafem jestem na nich mocno do przodu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz