Wpis z mikrobloga

Ale powiem wam od siebie że te elektryczne samochody to zaczniemy produkować na serio, wpakuję w to 1mld euro ale to w końcu ruszy, akurat ja jestem takim typem człowieka że wystarczy mi wiedza w temacie i jak mam kasę to jestem w stanie konkretnie działać. Więc jeśli uda mi się coś ugrać w polityce to możecie być spokojni. Pewnie się okaże że jestem zbyt "sztywny" dla polaczków i mnie oleją nawet jak będę w roku wyborczym mega aktywny ze swoją ekipą xD żenada, ale jedno jest pewne; wtedy nie będziecie mieli wymówki by narzekać że nie ma na kogo głosować

#polityka #neuropa #4konserwy #gospodarka
  • 11
ekscytuje mnie w sumie to że wprowadzi się na naszą scenę polityczną tożsamość i powagę jaka jest w niemczech, jeśli obserwowaliście tuska to możecie zauważyć że koleś nabył swój polityczny charakter od merkel i innych

to będzie na pewno ciekawy eksperyment
@czywamsienudzi Rozpoczynamy posiedzenie vikop.ru. głosowanie nad ustawą o zniesieniu limitu plusów dla zielonek, 2137 osłów za, 420 osłów wstrzymało się, 69 osłów przeciw.
Szanowny białku, wysoka elfko, #!$%@?ć mi się chce.
póki co wykop to taka upośledzona strona, po ogarze będzie wszystko w jednym miejscu i w końcu państwo będzie miało narzędzie by sprawniej działać, nie, naprawdę, wy się śmiejecie, ale naprawdę zbieranie podpisów pod jakąś inicjatywą będzie łatwiejsze, tylko zmieni się prawo tak by nie przechodziły głupoty