Wpis z mikrobloga

Witam szanownych Mirków i Mirabelki.
Postanowiłem założyć konto na #twitch i zacząć streamować, bo skoro prawie wszyscy musimy teraz siedzieć w domu, to czemu nie. Mam zamiar robić stream głównie z #rpg i aktualnie zacząłem od #arcania bo nigdy nie grałem, a chciałem przekonać się na własnej skórze czy to taki badziew, czy jednak trochę mniejszy. Jednak #gothic wciąż w moim sercu dlatego chyba zacznę przechodzić go po raz dwudziesty, więc jak chcecie dołączyć to wpadajcie i jeśli wam się mój #stream spodoba i chcecie zmotywować jednego z was to możecie śledzić mój profil.
Na zachętę powiem, że mam też kanał na youtube o życiu w #uk więc jeśli interesuje was jak się żyje na #emigracja to możecie śmiało pytać na streamie. ( )
https://www.twitch.tv/piter91r

P.S Wiem, że małe biurko. Aktualnie wynajmuję pokój w którym utknąłem przez tego #!$%@?, dlatego meble nie moje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Stream dzisiaj o godzinie 19:00
a i oczywiście #pokazmorde i #pcmasterrace #gry
piter91r - Witam szanownych Mirków i Mirabelki.
Postanowiłem założyć konto na #twitc...

źródło: comment_1587395041682616mq8hzoxcCIg0WL6I.jpg

Pobierz
  • 16
@ubeusz tęsknię, obiecaj, że jak to wszystko się skończy to spotkamy się na piwo. Ty będziesz opowiadać o swojej kolekcji broni a ja parodiować będę Korwina i mówić o socjalizmie. But remember, no gay! ( ͡° ͜ʖ ͡°)