Wpis z mikrobloga

Czy będzie ktoś tak miły i udostępni klucz ponieważ, po 2 dniach dropienia i w tym samym czasie grzebania w czeluściach hiszpańskiego internetu [nie znając Hiszpańskiego], ( ͡° ͜ʖ ͡°) szukając, wtyczki czy nie wiem skrypt do pythona xD który umożliwi działanie w tle bez potrzeby klikania i wgl ingerowania w cokolwiek, ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ukrywam,że jestem na etapie gdzie są otwarte 4 przeglądarki w każdej pewnie po 200-300 kart lekko, prócz chrome z którego dropie na 2 ekranie...,z 1 konta jestem już solidnie #!$%@?, na kochane Rito które zafundowało mi wspaniałe 2 dni z wujkiem google ;D i jak tak dalej pójdzie to będe siedział do tego czasu aż wydropie i nigdy nie odpale tej cudownej produkcji od RIOTU... Zapewne będzie tak samo wspaniałe coummunity jak w lolu gdzie, po prostu pokoleji bym odnajdywał owych jegomości i walił obuchem w skroń, dopóki by mnie nei zawineli ;D Tak wiec, lepiej było zakończyć kariere po sezonie 4... I wrócić do Csa ;D ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#valorant ##!$%@? #zrobmydropabedzieubaw #pocomitobylo
  • 21
@cr_7: jeśli będzie trzeba to zrobie z 20 i niech się dzieje wola nieba. Wyszedłem z przekonania że bez sensu jest robić konta na marne, jak nic mi to nie da ;D Zresztą potrzebuje maksymalnie 2-3 kont żeby w najlepszym przypadku oddać jakieś znajomym.
@sornoq: Ja normalnie miałem w tle,tylko żeby oglądać na kilku kartach/przegladarkach to na każdej musisz mieć osobne konto bo na 1 koncie nawet na 100 kartach nic ci nie da.

po 2 dniach dropienia

To jeszcze nawet dobrze nie zacząłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)bo niektórzy to już 10 dni dropią i nic
@cr_7: tak tak to rozumiem, ale żeby się zalogować na kilku kontach z jednej przeglądarki musze mieć jakiś multi tab czy multiwitch. Chyba ,że wystarczy prywatna karta w przegądarce
@sornoq: Oglądanie więcej niż jednego streama nie zwiększy twoich szans na dropa , a jak jest stream w tle to normalnie dropi. Nie wiem gdzie to wyczytałeś ale na fanpage'u valoranta wszystko jest opisane.
@evenement123: Nie mówimy tu o jednym koncie ale np o 5 czy 10 to chyba zmienia postać ,rzeczy? + Nie jednokrotnie natrafiłem na artykuły z reddita gdzie banują gosci którzy co i rusz zgarniają po 20-30 kluczy.
@sornoq: A to mi też przechodził,po prostu ręcznie sobie odchaczałem co 2-3h a poźniej to olewałem

Ale ten away na twitch za wiele nie zmienia raczej,może ci dropnąć nawet jak nie bedziesz ogladał a obejrzałeś wczesniej min 2h
@cr_7: Oglądałem 2dni na 2 kontach i chyba powinienem dostać na @ ,że dodali mnie do puli czy coś w ten deseń. Właśnie wyczytałm ,że zmienia sam już nie wiem co sądzić. Jeśli możesz podziel sie na priv pluginem będe wdzięczny. Bo niby znalazłem na yt jakiś ale nie wiem jak z jego działaniem.
Oglądałem 2dni na 2 kontach i chyba powinienem dostać na @ ,że dodali mnie do puli czy coś w ten deseń


@sornoq: Ja żadnego maila o puli nie miałem dopiero o przyznaniu dostepu.
@seanconnery: Skądże znowu, po prostu szukałem innego rozwiązania... I doszły mnie słuchy ,że wyciszenie też jest wykrywane tak ,że nie wiem pewnie tak zrobię... sprawdzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale napewno są też rozwiązania żeby wysłać swoje zapytanie jako priorytet i tym sposobem szybciej wpadasz do kotła z numerkami... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla przygładu na majorach csowych przez demoui można było coś