Wpis z mikrobloga

Czy będzie ktoś tak miły i udostępni klucz ponieważ, po 2 dniach dropienia i w tym samym czasie grzebania w czeluściach hiszpańskiego internetu [nie znając Hiszpańskiego], ( ͡° ͜ʖ ͡°) szukając, wtyczki czy nie wiem skrypt do pythona xD który umożliwi działanie w tle bez potrzeby klikania i wgl ingerowania w cokolwiek, ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ukrywam,że jestem na etapie gdzie są otwarte 4 przeglądarki w każdej pewnie po 200-300 kart lekko, prócz chrome z którego dropie na 2 ekranie...,z 1 konta jestem już solidnie #!$%@?, na kochane Rito które zafundowało mi wspaniałe 2 dni z wujkiem google ;D i jak tak dalej pójdzie to będe siedział do tego czasu aż wydropie i nigdy nie odpale tej cudownej produkcji od RIOTU... Zapewne będzie tak samo wspaniałe coummunity jak w lolu gdzie, po prostu pokoleji bym odnajdywał owych jegomości i walił obuchem w skroń, dopóki by mnie nei zawineli ;D Tak wiec, lepiej było zakończyć kariere po sezonie 4... I wrócić do Csa ;D ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#valorant ##!$%@? #zrobmydropabedzieubaw #pocomitobylo
  • 21
  • Odpowiedz
@sornoq: Raczej wystarczy być wpisanym na listę czatu bo w jaki inny sposób Riot ma niby sprawdzić czy ktoś ogląda czy nie? Twitch na pewno nie udostępnia takich danych.
  • Odpowiedz