Wpis z mikrobloga

Studiuję zaocznie na #prz, przesunęli nam termin do końca kwietnia.


@onionhero: No powiem Ci, że bardzo zorientowany w temacie jesteś. Bo opłaty za studia zostały odroczone do 30 kwietnia już 19 marca. A Ty piszesz o tym post 20 kwietnia. Druga sprawa- nadal studiujesz. Zdalnie, ale jednak. Więc opłata jak najbardziej się należy. Ba, teraz odpadają koszty dojazdu na uczelnię.
@onionhero: Grrr. Od trzech lat jesteś na wykopie i nie wiesz, co oznaczają te kolorowe paseczki pod nickiem?

Nauczanie zdalne jest wprowadzone do odwołania. Póki co, termin odroczenia płatności za studia jest taki sam, jak zawieszenie zajęć w budynkach PRz. A że zapewne wydłużą czas zawieszenia zajęć, to i opłaty zostaną odroczone.
@onionhero: @ostrzyjnoz: na PW -50% za wszystkie studia płatne i opłaty za przedmioty.

Druga sprawa- nadal studiujesz. Zdalnie, ale jednak.


Trzecia sprawa nie na takie studia sie wybierałem i nie takie były w regulaminie. Online są jednak dużo gorsza formą niż tradycyjne. A nawet studia na odległość są inaczej realizowane niż te online.
@ostrzyjnoz: to że odroczyli to wiem, gdybym nie wiedział, to bym już za studia zapłacił - jaki byłby sens wtedy pisania tego posta? Odroczenie odroczeniem, ale kwota zapłaty to drugie i tak jak napisał @kk87ko0, forma realizacji zajęć jest daleka od ideału. Na 10 przedmiotów jakie mam, może z 4 są realizowane należycie. Dwóch wgl się nie da realizować zdalnie bo wymagane jest specjalistyczne oprogramowanie, a pozostałe to śmiech na