Wpis z mikrobloga

ahahahaha nie no poprawiasz mi dzisiaj humor
po pierwsze śmieszne że ktoś twego pokroju jeszcze wytyka komukolwiek bycie nieudacznikiem
a po drugie ten swój ośrodek też możesz sobie w dupę wsadzić, już kiedyś zdaje się że coś tam zgłaszaliście na niego do ośrodka i co? i chujów sto
także możesz jeszcze tylko opisać teraz w odpowiedzi jak się czujesz z tym że nie jesteś w stanie kompletnie NIC zrobić a Seba nadal
  • Odpowiedz
@dgzn @Spote: Właśnie w ten weekend poznałem prawdziwą twarz wykopu. Zniszczyć kogoś, a potem płakać, że nie ma co oglądać. A najlepsze, że cały ferment wprowadza jakaś zielonka która wzięła się z doopy i wylewa swój żal na prawo i lewo bo ją zbanowali. Płacze cały weekend, a potem i tak usuwa swoje posty :P To samo ten Paladynkosmosu, czy jak mu tam, na szczęście tego zbanowali też na
  • Odpowiedz
@Selvanas: dokładnie, ten agressorek od siedmiu boleści też mnie właśnie najbardziej śmieszy bo reszta to tam mniejsza, napiszą może jeden dwa posty, popłaczą że ich Seba zbanował i se pójdą a ten o--------a jak na typowego gimbusa w wieku dojrzewania przystało pierdyliard postów o zniszczeniu Seby i jeszcze debil serio wierzy że coś mu się uda osiągnąć XD
a jeszcze to jest właśnie najśmieszniejsze że ma konto od raptem 2
  • Odpowiedz