Wpis z mikrobloga

Mireczki jak to jest że przeciwnicy w FIFA17, nawet jak pojawia się problem i nie widać jednego zespołu, to przeciwnik nie widząc swojego zawodnika potrafi idealnie podbiec i odebrać piłkę? stosują jakąś kombinacje przycisków? Wiem że x-to presing ale moi zawodnicy nie wbiegają w nogi tylko biegają obok przeciwnika tak ze 3 metry od niego. Nie potrafię skutecznie podbiec czasami do przeciwnika aby mu odebrać piłkę, a wciskając kółko wygląda jakbym się kłaniał napastnikom :D

#ps3 #fifa17 #gry
  • 6
@kogut89 a podbiega jestem czy we dwóch? Można presowac dwoma zawodnikami jakoś, ja zawsze X-em tylko naciskałem na przeciwników i wtedy O odbiór w odpowiednim momencie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale pytaj prosow najlepiej na tagu FUT, ja jestem niedzielnym graczem
@cezeterson: własnie ja też cały czas analogiem podbiega ale nie potrafię do niektórych graczy nawet podbiec :D
a presing na R1 to już nie to samo co w fifie 12
a w ta ostatnio grałem dobre 7lat temu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kogut89: jestem słabym autorytetem , bo max na co mnie obecnie stać to rywalizacja w 4-5 lidze online, ale grając w defensywie staram się wpuszczac rywala na swoja połowę poprzez cofanie się swoimi zawodnikami - tu trzeba dość aktywnie przełączać obrońców , nie wciskać zbyt wcześnie pressingu bo to sporo kosztuje. Cofanie się obrona daje pewien bufor czasu na znalezienie dogodnej okazji to zabrania piłki rywalowi - do tego służy r1
@adrjenq: własnie mam podobnie w 12 był zupełni inny silnik tam też wymiatałem, a w 17 gram w 4 albo czasem 3 lidze, dziwi mnie że w 4 lidze grało mi się na luzie a jak nagle moi napastnicy nie potrafili nic trafić spadłem do 7 ligi, aktualnie odbijam się i idę przez 6 ale wydaje mi sie jakby w tej lidze ludzie grali lepiej niż w 4 :D
Zastanawiałem się