Wpis z mikrobloga

@rybka65: I bardzo dobrze, że papuga działa. Od karania jest sąd, a tymi wpisami sami zachowujecie się jak ta karyna. Przemoc to nie tylko ta fizyczna. Wyzwiska i stalking są także karane i cieszcie się, że wam to moderacja usuwa bo dzięki temu jest szansa, że unikniecie oskarżeń. Zbudowaliście taką samą sytuację jaka była na tamtej grupie fb od której się zaczęło. Sami nakręcacie spiralę nienawiści i samosądu. Najlepsze jest to,
@pablosik: Gowno a nie jak karyna i żadnego prawa tym nikt nie złamał. Przeciez to są rozpowszechniane materiały, które ta lampucera sama upubliczniła i poza komentarzem a chyba wolność w komentowaniu jeszcze mamy tam nic zlego nie ma.
Inna sprawa, ze wykopki łykną kazde gowno bez weryfikacji i posadzili o pobicie nie tego czeczena xd. Na głównej były conajmniej dwa znaleziska o czeczenie z legii a to nie ten i pewnie
@rybka65: Ja #!$%@? faktycznie usuwają, minięte temu zdjęli post z ponad 200 plusami xD adwokat dziura w dupie działa. Ha tfu, jazda z kurkami


@Psdziad: Całkiem zabawne jak tutaj przybywa platyn dzisiaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam dorosnąć i nauczyć się analizować sprawy z wielu perspektyw.
@pablosik: Gowno a nie jak karyna i żadnego prawa tym nikt nie złamał. Przeciez to są rozpowszechniane materiały, które ta lampucera sama upubliczniła i poza komentarzem a chyba wolność w komentowaniu jeszcze mamy tam nic zlego nie ma.


@MichealAngelo: I tu się bardzo mylisz. Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna czyjaś. Siedzenie przed monitorem buduje tylko pozory „anonimowości”.

Pierwsze z brzegu:

https://cisowskachruscicka.pl/odszkodowanie-kara-za-opinie-hejt-w-sieci/

Widziałem dzisiaj wiele komentarzy i uwierz mi
@pablosik xDDD niech idzie na wojnę z Internetem. Ile to już lat odkąd prawnikowi Jennifer Lawrence w pelni udało się usunąć tysiace jej prywatnych zdjeć z neta? ¯_(ツ)_/¯
Ilu już próbowało walczyć i nikt nie wygrał. Nigdy i niezależnie od środków. Zaryzykował bym nawet twierdzenie że nawet prokuratura nie była by w stanie wszystkich ukarać.
To się nazywa efekt kuli śnieżnej
Shaggydg - @pablosik xDDD niech idzie na wojnę z Internetem. Ile to już lat odkąd pra...

źródło: comment_1587333850daGiroyUSxlk39Bcvr3P0S.jpg

Pobierz
@Shaggy_dg: W stanach można zamknąć procedowanie przez sąd jeśli przystaniesz na ugodę, dlatego o tym nie słychać. O tym się nie mówi, ale tam nawet jak masz rację ale nie masz pieniędzy na prawnika to już przegrałeś. Jak myślisz kto ma więcej pieniędzy? Poza tym czy uważasz za moralne rozpowszechnianie prywatnych zdjęć, które zostały skradzione?

To nie jest wojna z „internetem”. Takie stwierdzenie właśnie buduje w ludziach poczucie bezkarności i bycia
@pablosik i bardzo dobrze że buduje. Internet jest jedynym miejscem którego jeszcze nie opanowały rządy w pełni.
Tak uważam za moralne, ponieważ uwazam że głupotę trzeba piętnować i tępić ogniem i mieczem.
Osoba która przechowuje takie rzeczy w chmurze musi się liczyć z ich wyciekiem.
Tym Bardziej jeśli jest celebrytom.

A propo czeczenki to wykop ma taką funkcję jak tagi i czarna lista żeby takich jak ty dupa nie piekła. Skorzystaj z
@pablosik: hejt w internecie to takie nasranie w papierach jak za komuny był kolportaż ulotek, albo teraz palenie marihuany.

Czyli za 20 lat się będziemy z tego śmiać wszyscy.

Napiszę Tobie jeszcze jedna fajna informacje:

Od 10 lat pracuje zawodowo. Nigdy w instytucjach publicznych. Od 5 lat na dosyć poważnych stanowiskach, w tym dwóch gdzie zarządzałem dosyć duzym budżetem . Przetoczylem się przez 4 firmy.

Zgadnij ile razy chcieli ode mnie