Wpis z mikrobloga

Ale to jest poje*ana akcja laska wyzywa goscia jedzie do niego namawia innych do pobicia nagrywa telefonem, wrzuca do internetu, pobicie zostaje zgloszone, wsypuje swoich wspoltowarzyszy, probuje naklonic ofiare do wycofania zawiadomienia, przeprasza i cytuje biblie i to w 72 godziny. No nie pamietam tak szybko rozwijajacego sie watku fabularnego przeszlych afer.
#czeczenskakaryna
  • 41
  • Odpowiedz
@trollujt:
Dlatego więzienia powinny wyglądać jak zsyłki do obozów pracy na sybirze - tak jak to wygląda w "zbrodni i karze". Ciężka praca po 8h dziennie, niedożywienie. Po czymś takim zrobisz wszystko żeby do więzienia nie wrócić. W ogóle nie mogę zrozumieć takiego USA, które nie potrafi sobie poradzić z gangami niggletów w więzieniach.
@przegrany_przegryw: Zgadzam się z karami cielesnymi
  • Odpowiedz
  • 0
Macie tak wygladac beda pokolenia gimbow wychowanych na wzorcach durnych youtuberow robiacych pranki i inne durne rzeczy. Myslacych ze oni moga wszystko i bez szacunku do kogokolwiek. Pokolenie pozbawionych empatii egocentrykow.
  • Odpowiedz
jeśli wyślą taką do pierdla, to szczerze wątpię, że ktoś ją tam "zresocjalizuje".

@trollujt: Może po prostu najlepiej zostawić sprawę specjalistom i wychowawcom w ZK, by ci mogli ocenić na ile i w jaki sposób prowadzić resocjalizację? Wydaje mi się to sensowniejsze niż uznanie, że wykopki ze swoim "na chłopski rozum" wiedzą lepiej.
  • Odpowiedz
W ogóle nie mogę zrozumieć takiego USA, które nie potrafi sobie poradzić z gangami niggletów w więzieniach.


@WykresFunkcji: #!$%@? warunki w więzieniach wzbudzają frustrację więźniów, którą rozładowują poprzez przemoc. W takich warunkach więźniowie łączą się w gangi żeby przetrwać i demoralizują się coraz bardziej. Choćbyś nie wiem ile ich #!$%@?ł kijami to jak wyjdą wciąż będą gangusami, bo nic innego nie znają i nic innego nie umieją.
Dla odmiany w
  • Odpowiedz
Dlatego kara śmierci dla zabójców, gwałcicieli i takich ludzkich 0 jak ona to jedyne rozwiązanie. Ale nie przejdzie w tym katolickim kraju i chorym świecie, bo ilość bandytów musi się zgadzać


@marsmarchmars: Stary, żyjemy w państwie z kartonu które nie potrafi porządnie zbudować chodnika a ty wierzysz, że będzie w stanie zawsze ze 100% skutecznością wskazać winnego :D Wystarczyło, że ochroniarz pani premier spowodował wypadek drogowy żeby w prokuraturze zaczęły
  • Odpowiedz