Wpis z mikrobloga

@adik75: Pokazal swa twarz. Koles zajrzal zapytal czy wybiera sie na szkolna to od razu dostal szalu, ze jego wykladów nie sluchal i jest cwelem #!$%@?. Sam jezdzi patusow odwiedzac a tu nagle po pijaku mu sie chce naród uswiadamiac jak to jest jego zdaniem.
Pokazal swa twarz. Koles zajrzal zapytal czy wybiera sie na szkolna to od razu dostal szalu, ze jego wykladów nie sluchal i jest cwelem #!$%@?. Sam jezdzi patusow odwiedzac a tu nagle po pijaku mu sie chce naród uswiadamiac jak to jest jego zdaniem.


@SVETER: ja już dawno nie traktuję tego co mówi Barnej - na poważnie
na miejscu tego wyzywanego kolesia tarzałbym się ze śmiechu..

w dodatku Barnej z taką
Pobierz
źródło: comment_1587306538vQYph2TTA56ZvtklLAWlZN.jpg
@Nizarlak_Horoszczanski: Beka dobra, ale mnie #!$%@? a potem w sumie smieszy jak ktos mówi wy to Janusze, dymaja was, cieszycie sie z byle czego itd. a sam dumny, ze 20 lat sra na wybory. Moze srac, ja tez widze, ze wybory to mi sa niepotrzebne, bo na kogo nie zaglosuje to i tak bede sie wstydzil, ale niech nie wyjezdza z wy jakby byl lepszy, bo sam dla rozrywki jezdzi po
jak ktos mówi wy to Janusze


@SVETER: to tak, jakby Konon powiedział do Ciebie, że jesteś NieOkuratnym człowiekiem, co w jego mniemaniu jest największą zniewagą...
gimbusy by się na to obraziły, większość by śmiechła - a tylko nieliczni zachowaliby się, jaj biznesmem z e.lipką

wtedy on rozegrał to psychologicznie, po mistrzowsku, którą to zdolność potem utracił
dość powiedzieć, że od kandydata no1 do #!$%@? z belwederu - w trzy kwadransce stał
@SVETER: Nie widziałem tego bo nie lubię schizofreników oglądać. Dwa lata temu już pisałem, ze to najniebezpieczniejsza kanalia jaka się tam na szkolnej kiedykolwiek pojawiła (nawiedzone dzieci wtedy pisały, ze to bogaty biznesmen, który ma tyle pieniędzy, ze pomaga takim kononowiczom...) bo mimo, ze psychol to ma kilka punktów IQ więcej od pozostałych i ma takie zdolności manipulacji, ze prawie nikt jakimś cudem nie widział jakie to przebiegłe ścierwo pomimo że
@Nizarlak_Horoszczanski: Konon to jednak ewidentny psychol, to jego osąd wszystkim kolo dupy lata a ten miał kilkadziesiad widzów z którymi godzinami dyskutował, a teraz wyszlo co o nich mysli. Powiedział do chatu wszyscy jestescie #!$%@? Janusze itd i jak sie poslucha to powinien sie zapasc pod ziemie tym razem na zawsze. @adik75: Mialem napisac cos wiecej o nim i o szkolnej, ale mi sie odechcialo uj z nim,. Jesli odpali
@Nizarlak_Horoszczanski: Show daje, to trzeba przyznac, ale potrzebuje pomocnikow w postaci wódki albo dzieciakow co go podpuscili i chcial wojowac z internetemi( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie na schizofrenika nie wygląda, ale nie jestem fachowcem i nawet nie mam calego oglądu, bo tylko do godzinki daje rade wytrzymac na jego lajtach a trwaja one czasem po 4h. Wczorajszy lajt to w ogóle jakis kosmos, bo trwał poł doby.