Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja #sprzedamopla #opel
Jakby ktoś się rozglądał za sportowym autem 105KM w LPG które na zbiorniku 42L gazu przeżdza do 500KM, w pięknym kolorze to może się zgłosić.
Bezwypadek, po wymianie rozrządu, środek w super stanie, ma klime, czujniki parkowania, nie ma rdzy, 2 komplety kół, same plusy, minus na akumulatorze (z resztą też niedawno kupionym xD).
martek-77 - #samochody #motoryzacja #sprzedamopla #opel
Jakby ktoś się rozglądał za ...

źródło: comment_1587289471px5bJBz0bG8BG0mIon7FCg.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@kmt187: mówie jak jest, w październiku ogarnięte zawory, sprawdzone ciśnienie, wyczyszczona przepustnica. Olej zmieniam co 10k-15Kkm. Właściwie wychodziło wcześniej co 3 miesiące. :)
  • Odpowiedz
  • 5
@martek-77 Nie mówię, że Twój bierze, ale śmieje się z tego "nie te lata" bo olejowo to dalej padlina, nie bez powodu nawet producent podawał bodajże 700ml/1kkm jako normę xD
  • Odpowiedz
  • 0
@martek-77 Bardzo często są w nich problemy z poborem oleju. Emisję spełniają, jeżdżą dobrze tylko przepalają olej xD ale poza tym fajne, bezawaryjne silniki.
  • Odpowiedz
@kmt187: ogółem fajne auto, i wygodne i fajnie wygląda. Mój to już jest 12.2006 więc jeszcze tak nie przeraża rocznikiem, części tanie jak barszcz,rdza go nie bierze. Mój to Ori lakier bezwypadek :O
  • Odpowiedz
  • 0
@martek-77 Cewki w nich lubią zdychać jeszcze z takich pierdół. Ruda klasycznie pewnie się czai w progach i pod listwą na tylnej klapie xD ale ogólnie sympatyczne autko, miałem takie jako dupowoz do jeżdżenia po części, bardzo zadowolony byłem.
  • Odpowiedz