Wpis z mikrobloga

Wiecie z jakimi ludźmi trzeba się zmagać będąc pracodawcą?

Dziewczyna lat 20, wcześniej pracowała tylko 4 miesiące w Kauflandzie. Od początku pracuje bardzo źle, na jej zmianie jest zawsze mocno niedopilnowany sklep, jest opryskliwa wobec klientów, nie wypełnia swoich obowiązków. Za to jest mistrzynią płaczu, wzbudzania litości i grania kartą ,,ojciec alkoholik, matka nie żyje, a mam chorego dziadka którego muszę utrzymać”.
Po dwóch poważnych rozmowach postanowiłem dać jej jeszcze szansę dokładnie wykładając jej co robi dobrze, a co źle i na jakich polach oczekuję od niej zmian.

Poprawy oczywiście dalej brak, za to ciągle lizanie dupy, którego nienawidzę. A przedwczoraj telefon o 5:51 (sklep otwierany jest o 6), że ona do roboty nie może przyjść, gdyż leży w szpitalu po napadzie bólów związanych z kolką nerkową. Mówię jej, że okej rozumiem, tylko weź zaświadczenie ze szpitala. A sam jadę na złamanie karku i porzucając wszystkie plany, aby nie zawieść klientów i otworzyć sklep, na którym to jestem 6:23.

No i dzisiaj Pani Kolka Nerkowa przychodzi do pracy. Nie patrzy się w oczy, co jest jej naturalnym zachowaniem gdy coś kręci. ,,Zapomniała” zaświadczenia ze szpitala. Za to nie zapomniała usunąć zdjęcia z FB z torbą 20 desperadosów i podpisem ,,będzie impreza”, które to było wrzucone o 7:40 w dniu ,,pobytu w szpitalu”.
Na portalu ZUS również żadne zaświadczenie o zwolnieniu lekarskim do mnie nie przyszło. Dałem jej czas do końca przyszłego tygodnia, aby zaświadczenie się znalazło, jak nie to szykuje się jej wreszcie wypowiedzonko i bezrobocie ( )

#pracbaza #dzialalnoscgospodarcza #wlasnafirma #zabka
  • 181
  • Odpowiedz
@pokustnik: biedne umęczone pasożyty, zawsze ktoś im rzuca kłody pod nogi, jak nie państwo to pracownicy (,)(,)(,)(,)(,)(,)
  • Odpowiedz
  • 0
@Formbi: Coś czego takie naiwne i niezbyt lotne pięknoduchy jak Ty nie mogą zrozumieć, to to, że gdyby nie ci wstrętni prywaciarze, to takie niezbyt ogarnięte komuszki nie miałyby w ogóle za co chlebka kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°) A nikt charytatywnie nikomu pracy dawać nie będzie.
  • Odpowiedz
  • 4
@Formbi: Historia pokazała jak bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°) W socjaliźmie bieda, totalitaryzm i państwa milicyjne, a na tym zgniłym kapitalistycznym zachodzie bogactwo, wolność i liberalizm. No ciekawe czemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Formbi: XDDD Dobra, pośmiałem się już, ale szkoda na ciebie czasu. Prowadź sobie dalej komunistyczną rewolucję na wykopie, a ja w tym czasie przygotuję wypowiedzenie przedstawicielowi klasy pracującej w postaci tej dziewczyny, a ponadto wrzucę ogłoszenie na Olx w poszukiwaniu kolejnego pracownika do wyzyskiwania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz