Wpis z mikrobloga

  • 224
@Wygrywka ale tak w sumie to racja. Social distancing I zamknięcie wszystkiego, a gadające głowy nie zarastają. Asystentki ich tak nie opitalają. Jak ufać takim błaznom co łamią własne zasady
  • Odpowiedz
@Wygrywka Moja różowa studiuje optometrię i na czacie rocznikowym co chwilę któraś wrzuca zdjęcia znanych ludzi i później wszystkie żywo oceniają ich okulary. Wgl ona w pierwszej kolejności ocenia jakie ktoś ma okulary, a później całą resztę. Ogólnie myślę, że to normalne kiedy ktoś poświęca pół życia jakiejś dziedzinie.
  • Odpowiedz
@eloar: prawdopodobnie znaczna większość z nich chodzi pokryjomu do fryzjerów, ale fryzjerstwo to nie jest jakaś wiedza tajemna i część osób potrafi to robić pomimo braku formalnego wykształcenia w tym kierunku. A jak ktoś ma fryzurę na młodego sebka to może nawet sam się ogolić maszynką.
  • Odpowiedz
  • 4
@KruciHegot z moich obserwacji wynika że dla bogatych ludzi fryzjer to bardzo ważna część życia. Zwłaszcza dla starszych kobiet np. taka koloryzacja. Miałam kiedyś bogata znajoma w liceum co jeździła specjalnie do Warszawy do fryzjera pomalować włosy za gruby hajs na brązowy kolor. Uwaga - miała 17lat i naturalnie brązowy kolor włosów XD. A co dopiero u starszych jak mają odrosty. Nie wierze ze same to malują.
  • Odpowiedz
  • 58
@KruciHegot wierzysz że jeden z drugim na konferencję wyjdzie ostrzyżony przez żonę? Chyba tylko Sośniarz teraz pokryjomu do fryzjera nie zasuwa
  • Odpowiedz
@Wygrywka: byłem u fryzjera w czasie mundialu czy innego euro. Dwóch fryzjerów opowiadało sobie o meczach, ale nie pod kątem strzelonych goli, ale tego jaki piłkarz jaką miał fryzurę. I już wiedziałem, że dobrze wybrałem salon fryzjerski.
  • Odpowiedz
@eloar A pamiętacie jeszcze jak rząd twierdził że nie ma się czego bać i Polacy mają chodzić do pracy a dzień później w sejmie pustki i kochanie na siłę głosowania zdalnego? XD
Tam siedzi bandą hipokrytów i śmiecia ludzkiego bez zasad. No może z kilkoma wyjątkami
  • Odpowiedz
Tam siedzi bandą hipokrytów i śmiecia ludzkiego bez zasad. No może z kilkoma wyjątkami

@Shaggy_dg: i to jest najlepsze na co nas stać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wygrywka: Szumowski w wywiadzie ostatnio bodajże dla RMF-u wspomniał przy luźniejszym temacie, że się sam opitolił maszynką
  • Odpowiedz
@Tommy__: Media i władza się z tym kryją nawzajem. Raczej nie wyobrażam sobie pytania od jakiegoś reportera w studiu TV do zaproszonego polityka: cy chodzi pani/pan do fryzjera.
  • Odpowiedz