Wpis z mikrobloga

Mirki, szybkie pytanie. Wczoraj przypadkiem pokazałem żonie zestaw lego i o dziwo stwierdziła, że jej się podoba i moglibyśmy sobie taki kupić. Ogólnie szok, bo trochę zestawów już mam, ale zawsze było "ale po co Ci to, gdzie Ty to będziesz trzymał" :D
A ten zestaw, to uwaga 76139. Tutaj moje pytanie, jak myślicie, jak będzie wyglądać sprawa z ceną? Widzę że na promoklocki był za 800 ale z empiku, nie wiem czy wysłali i ogólnie niewiele sklepów go ma.... zastanawiam się czy czekać na promocję czy raczej już taniej nie będzie a tylko drożej :)
#lego
  • 7
  • Odpowiedz
@walek_87: ten zestaw pojawił się dopiero 4 miesiące temu, więc pewnie miesiąc temu wszedł do szerokiej dystrybucji (w sensie pojawił się w sklepach innych, niż oficjalny sklep lego). Powinni go jeszcze przynajmniej pół roku sprzedawać, więc pewnie jakaś promka się jeszcze pojawi.
  • Odpowiedz
@homoturpis: regularna to znaczy, że za tyle kupisz wszędzie. Podobnie z innymi zestawami, 42082 można kupić normalnie za 750 - 800 zł i to jest ta cena regularna.
To nie są promocje. Promocja to jest wtedy gdy coś kupujesz tanio, poniżej 70% ceny katalogowej jak np. 75937 kupiłem za 150 zł, a 42096 za 385 zł.
  • Odpowiedz