Wpis z mikrobloga

@nuclearny: więc to nie jest wyłącznie moje wrażenie? może idiotycznie to brzmi, ale kiedyś czułem tam yyyy poczucie wspólnoty(?), a obecnie wszystko tam jest takie meh.
  • Odpowiedz
@atteint: tak, a poza tym wpisy były inne a teraz same głupoty są na tym tagu, inaczej tego nie nazwę. Sam swoje konto prowadziłem tylko w połowie na poważnie i często na tym właśnie tagu jakieś głupie wpisy dodawałem, ale jak zobaczyłem jak ten tag upada to aż przestałem
  • Odpowiedz
@nuclearny: szczerzę mówiąc, to mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tag wróci na właściwe tory. serio lubiłem to miejsce, a i ludzi mimo, że znałem wyłącznie z wpisów, to jednak jakoś tak, no, lubiłem.
jak to moja luba właśnie stwierdziła: coraz młodsze osoby tam są i też kultura ćpania się zupełnie zmienia.
niestety. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bruno76: kiedyś w jakieś trzy miesiące #!$%@?łem 10 gramów kryształu MDMA, nie wiem czy jestem upoważniony, żeby się wypowiadać, no ale... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jest coś w tym stwierdzeniu. przede wszystkim mam wrażenie, że ludzie nie robią dobrego researchu na temat substancji, którą chcą ćpać. ile to widziałem na tagu zapytań typu "czy miks xxx, yyy, zzz i xxx2 mnie dobrze zrobi?". w ogólne mam
  • Odpowiedz
@atteint: takich wujków dobra rada jest sporo, ale kto by ich tam słuchał. Młodzi mają "#!$%@?" w starych i kończy się tak, że totalni amatorzy czerpią wiedzę od trochę bardziej doświadczonych amatorów, powielając ich błędy i dokładając nowe własne. Moim zdaniem #!$%@? u młodych ćpaków jest to że obojętnie z czym mają do czynienia, to wszystkim koniecznie muszą się "#!$%@?ć" i mieć "#!$%@?" i w skali od 1-10 zawsze musi
  • Odpowiedz
@Bruno76: ja to mam wrażenie, że to co opisujesz, to jest ogólna choroba naszego narodu. zupełnie identycznie jest z alkoholem. pije się do upadłego. nie pije się, żeby uprzyjemnić spędzany razem czas, pije się, żeby pić, jest to celem samo w sobie. zupełnie tak samo z dowolną inną substancją. mam wrażenie, że niektórym osobom jakby dać kokainę, to zamiast ze sobą dzięki niej odbyć zajebiste i głębokie rozmowy, to wessaliby
  • Odpowiedz
@atteint mam takie samo wrażenie :< że jeszcze rok temu ten tag był bardzo pocieszny, była grupka stałych bywalców (Wifon, Conscribo, Kwercik, Ciulus, Sertralina [imho bardzo niesłusznie znienawidzona przez innych]), były tagowe inside joke które nie ograniczały się do "hehe będzie depresja oddechowa, ale spoko znam podstawy reanimacji", były inby które zapadły na pewno długo w pamięci, np. fent ze śmietnika czy leak danych ciulusa (do teraz mam jego numer xD)
  • Odpowiedz