Wpis z mikrobloga

Weźcie mi wytłumaczcie logikę takiej sytuacji, w której kobieta, z którą miałem parę i pisało nam się dobrze pierwszego dnia, drugiego dnia pod wieczór usuwa parę. Następnie kolejnego dnia tworzy kolejny profil, ale dodaje sobie wiek +1, zmienia imię, zamieszcza nowe zdjęcia, w tym takie z siłowni, a poprzednim razem namiętnie pisaliśmy właśnie o ćwiczeniach, bieganiu i potem wyskakuje mi w profilach, które oczekują na sparowanie ze mną?
O cholerę tu chodzi?
#tinder #logikarozowychpaskow
  • 9
@DanielAquarius:

Kolego rynek tindera to nie jest że tylko Ty z nią piszesz.. ale ona pisze też z wieloma innymi, jak Ty kiedy masz dobrze skonstruowany profil. Także bada rynek jak tam pisali poprzednicy. Wcale to nic nie musiało oznaczać że pisaliście ze sobą długo. Osobiście przetestowałem troche ten rynek i potrafię stwierdzić że z dziewczyn takich jakie my byśmy sobie życzyli czyli ładniutkich to zaledwie 2% szuka kogoś a reszta
@Matek453: I następnego dnia pojawia się w osobach, które chcą pary ze mną? Korzystam z przerobionego tind3ra i tam są oznaczane osoby, które chcą się z Tobą sparować. Chyba, że dziewczyna ma ciąg alkoholowy czy jakikolwiek inny i kompletnie nie ogarnia tego co robi.
Nie mój problem, przynajmniej wiem, że nie było warto tego kontynuować, skoro ktoś odwala takie sytuacje.
@DanielAquarius:
Jaki przerobiony tinder?

Nie musi mieć żadnej choroby. Po prostu klika raz w prawo kogoś, lewo.. a za chwilę już się jej odechciewa no i postanawia zrobić serie 20 osób na prawo. Chyba każdy chłopak tak na tinderze zrobił przynajmniej raz? XD
To złap tą parę i zapytaj co się stało że zrobiła taki ruch?
Inaczej się zbiera pary kiedy jest to dla Ciebie CUDEM jeżeli się z kimś #!$%@?, a co innego jeżeli masz tego tak duzo.. że postanawiasz wybrać tylko to co najlepsze z najlepszego. Moja znajoma mi pokazuje tindera taka Grażynka, kuchareczka domowa 3/10 że nie ma nikogo na tym tinderze.. ja patrzę 1000 par. Ja sobie myślę.. . Ona chciała po pracy wbić do mnie na noc do spania ( ͡° ͜
@Matek453: Jest aplikacja webowa tind3r, kilkoro ludzi z wykopu nad nią pracowało. Obchodzi pewne blokady.
Nie chcę łapać żadnych dziwnych par, szkoda czasu. Już kiedyś wlazłem w dziwny związek i dupa swędziała długi czas.