Wpis z mikrobloga

Halo halo mirasy

Miałem spory problem ze zdjęciami na instagrama. Chciałem wrzucić jakieś spoko fotki i wszystkie z moich poprzednich sesji się wyczerpały. Zrobiłem research i znalazłem 5 spoko pomysłów na zdjęcia. Moje mieszkanie nie jest zbyt ładne, dlatego zdjęcia można robić nawet jak macie syf w domu XD. Dajcie znać co sądzicie o jakości materiału, bo jestem na początku swojej przygody z youtube.

https://www.youtube.com/watch?v=hDryzOPAK58

#instagram #zdjecia #koronawirus #fotografia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HardMan: Masz suba za kreatywność :)
Content spoko, jednak jakość zdjęć w materiale wideo... no kurna wyglądają jakbyś je kartoflem robił. Nie wiem, może kwestia tego co konwersja do wideo i potem przez YT zrobiła z grafiką albo co.
  • Odpowiedz
@wykopek_n: konwersja video jest słaba. Byłem zawiedziony jak to wygląda. Specjalnie wysyłałem zdjęcia mailem, a nie facebookiem żeby jakości nie stracić ( ͠° °). Takie problemy w dobie tego co się dzieje to żaden problem. Dzięki mireczku za suba.
  • Odpowiedz
@HardMan: bardzo dobrze przedstawione moim zdaniem, oprócz trochę słabej jakości zdjęć (konwersja więc wybaczam) bym się lekko przyczepił do twojego głosu bo moim zdaniem troszkę za cicho. Ale subik poleciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz