Wpis z mikrobloga

Mirki w czym #pes jest lepszy od #fifa?
Już mnie #!$%@? ta fifa, gówno takie, że jak mam z kimś grać to wolę rzucić monetą i wytypować zwycięzce niż tracić czas na to losowe gówno...
Warto się przesiąść? Dodam, że nie gram żadnych karier i innych futów srutów tylko do piwerka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@non-serviam: nie zaczynaj wojny. Sprawdź sam i opinie zachowaj dla siebie. Nie wiesz ze czechoslowacja rozpadla sie z powodu sporu co jest lepsze?
@prut: no bez jaj, że ktoś jest w stanie bronić tego losowego gówna jakim jest fifa?
Sprzedałem ps3 i kupiłem ps4 żeby grać w nowsze wydania fify i #!$%@?łem się, bo ta na ps3 była lepsza ;/
Oczywiście grafika i bajery rowery miodzio ale losowość tej gry jest żenująca.
@chim3ra: w której wygrywa lepszy gracz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W fifie nie raz wygrałem mecz, w którym przeciwnik grał o co najmniej klasę lepiej i nie jeden przgrałem, w którym gniotłem opponenta jak robala ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Gameplay w PES porównywalny czy to inna bajka?
Generalnie w fifę gra mi sie przyjemnie ale #!$%@? mnie ta losowość, ja dostaję żółtą #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@non-serviam: Grałem w myclub i w fut - w obu tych trybach często nie wygrywa lepszy gracz.
Gameplay dużo lepszy niż w Fifie, moim zdaniem, bardziej realistyczny.
Największe wady myclub to brak eventów, brak różnych trybów i zbyt szybko zdobywasz op team - po 2 tygodniach gry miałem CRa, VVD czy Mbappe. Chore.
Największe wady Fify - niestabilne serwery, nowy patch = nowy gameplay, ciągła pogoń za lepszym składem, często duża
@chim3ra: myclub fut cardio online division - to wszystko to po hiszpańsku czy po jakiemu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mnie interesują tylko rozgrywki z żywym przeciwnikiem, któremu mogę się śmiać w twarz jak strzelam mu farfucla ( ͡ ͜ʖ ͡)
@chim3ra: tzn. chodzi mi tego żywszego, który siedzi obok mnie i jak mu się śmieje w twarz to spadają mu na tą jego twarz kropelki mojej ślini zmieszanej z piwerkiem z lekkim dodatkiem korona wajrus ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marianoitaliano: Czy ja wiem... Z nudów trenowałem sobie tych graczy potem (przekształcając zbędnych graczy w trenerów) , czasem trafiało się combo i lecieli na max lvl. Jak już nie miałem co robić to szukałem srebrnych graczy z dużym potencjałem i ich trenowałem, ale ile można.
tylko do piwerka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@non-serviam: Ale trzeba uczciwie powiedzieć, że jak grasz online, to ciężko z przeciwnikami. Za to do rozgrywki "kanapowej" z przeciwnikiem siedzącym obok ciebie, nie ma nic lepszego niż PES. Zwłaszcza na pełnym manualu, do spróbowania którego zawsze wszystkich namawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chuckd: grałem w PES ale to kurła było dobre ( ͡º ͜ʖ͡º) i to jeszcze jak ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ściągłem jakąś wersję Lite z psstore i jestem zadowolony z gameplay'u i z systemu ustawiania zawodników, gdzie pięknie spadają im staty jak się ustwia ich na dupnej pozycji, nie ichszej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zastanawiam się dlaczego ja
@non-serviam: Też kiedyś się zastanawiałem, jak zobaczyłem jak przyjemniej się gra w PES'a :) Ta gierka daje najwięcej radochy, kiedy grasz z kimś nie online, tylko właśnie przy piwku w "trybie kanapowym" ;) Jednak żywy przeciwnik to jest to, co zapewni ci brak schematów (do czasu aż dobrze poznasz jego styl gry, bo po jakimś czasie już się wie, kto gdzie zagra i jak :D).

Mówiąc o manualu, mam na myśli