Wpis z mikrobloga

Niektórzy chyba nigdy nie zrozumieją że świat nie jest czarno biały XD Wykopowicze ze screena zdążyli zmieszać z błotem laskę z portalu randkowego, która przyznała że ma syna, a z ojcem nie ma kontaktu. Później okazało się że facet opluł ją gdy się dowiedział o ciąży. Ile tego typu atakujących/agresywnych wpisów można zobaczyć na wykopie gdy tylko okaże się że jest jakaś laska z dzieckiem. Oni chyba nie rozumieją że w realnym świecie ludzie się po prostu rozstają i samotnie dzieci wychowują i osoby z klas wyższych jak i niższych. Wiadomo ze przypadki frywolnego życia wśród kobiet są ale czemu na wykopie przedstawia się to jako standard postępowań? XD #rozowepaski #niebieskiepaski #dzieci
Pobierz Wurmloch - Niektórzy chyba nigdy nie zrozumieją że świat nie jest czarno biały XD Wyk...
źródło: comment_1587133642AGMwCF9X6JI7y8iskDR9cP.jpg
  • 10
@Wurmloch: Często takie kobiety są skreślane przez facetów nawet jeśli wiadomo, ze dziecko ma z poprzedniego związku bo to „OBCE NASIENIE” spłodziło. Serio ciężko mi zrozumieć czemu tyle jadu i hejtu się wylewa jak kobieta która ma dziecko chce być jeszcze w związku :o
@darklords235: Tam już zebrała się taka grupka „hejterów” że zamiast dyskusji usłyszałbym pod swoim adresem epitety w stylu że jestem białorycerzem i tym podobne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ponad 2 lata na wykopie nauczyly mnie ze nie z każdym da się dyskutować