Wpis z mikrobloga

@mlyn-wodny: Być może jest aż tak małe zapotrzebowanie na paliwa kopalne, a zalali do pełna już wszystkie magazyny. Gdzieś czytałem że do 10$ może spać spokojnie.
  • Odpowiedz
@franekfm: bardzo mnie śmieszy te stwierdzenie "ulica" i wywiezieni? skąd wy tutaj wszyscy to znacie? jakiś niepokorny bloger tego używa? Nikt z was nie zarządza funduszem inwestycyjnym lub nie ma portfela spółek w banku inwestycyjnym, a każdy używa pogardliwego stwierdzania ulica. W jaki sposób ludzie inwestujący w ETF mają zostać wywaleni przez brak depozytu?
  • Odpowiedz
@lecho182: ehh, ETF to nie jest cały świat ropy, ważne co się dzieje na rynku bazowym i kontraktach bo właśnie ostatnio dużo osób powchodziło w longi na kontraktach i rekiny finansowe teraz grają na wyssanie z nich pieniążków wykorzystując bieżącą sytuację i tego, że większość z tych ludzi nie zna się na rynku i liczy, że jesteśmy na dołku.
  • Odpowiedz
@franekfm: w jaki sposób rekiny finansowe grają na wyssanie pieniędzy z osób inwestujących w ETFy? wypuściły wirusa i ograniczyły popyt na ropę? są w zmowie z Arabią Saudyjską i postanowiły zwięszyć wydobycie? w jaki sposób ktoś chce mnie zrobić w #!$%@? i #!$%@?ć mnie z moich kilkinastu k zł w ETFie na ropę Crude? Porszę wytłumacz mi?
  • Odpowiedz
@lecho182: po co Ci mam cokolwiek tłumaczyć jak i tak do Ciebie nie dociera to raz (ETF to nie jest cały świat ropy), a dwa gdzie tu ktokolwiek pisał o ETFach, dopiero Ty się z dupy przypieprzyłeś bo oryginalny wpis dotyczył CL.F czyli kontraktów terminowych czyli czegoś do czego ja piłem a nie jakiś k...a ETFów, które z dupy od Ciebie przyszły. Poza tym nawet jak ropa za 3 miesiące będzie
  • Odpowiedz
yłkę to nie znaczy, że ETF cokolwiek zarobią bo jest takie mega contango na ropie, że hej.

Co więcej pewnie się o tym przekonasz w najbliższą środę bo nagle cena ropy skoczy o $7 w górę a Ty na swoim ETF nie zobaczysz pewnie żadne


@franekfm: dobrze .... jeśli chodzi o ETF your point ...my bad .... nie zobaczyłem pod jakim tematem jest wpis ..komentowałem również posty o ETFach wcześniej
  • Odpowiedz
@franekfm: nie wiem, ropa jest najtańsza od bardzo dawna. Nikomu nie jest to na rękę bo niekórym nie opłaca się wydobycie, a tym nieliczym, co się opłąca, nie równoważy się budżet, więc kiedyś to wzorśnie jak wszystko po wirusie wróci do życia. Nie wiem czy contango zje zyski z ETF, wydaje mi się że nie wszystkie i temu betnąłem nie mało kasy na to. Jak będzie zobaczymy.
  • Odpowiedz