Wpis z mikrobloga

Dlaczego nie lubisz randomów na dychach, pyta łergejming.

Dlatego, odpowiadam.

Bitwa zakończyła się równą minutę i czterdzieści osiem sekund po zrobieniu tego skrinszota, klasycznym dla randomów na tym tierze stosunkiem 15:5. Grałem M53, przeżyłem mniej niż 3 minuty, oddałem dwa strzały, zadałem łącznie nieco ponad 1100 demeżu, znalazłem się na trzecim miejscu w drużynie pod względem obrażeń i zdobytego expa.

A teraz leć, wykreśl kolejne dwa tygodnie z życia grindując kolejną dychę, żeby potem mieć fun z uczestniczenia w jakże wspaniałych bitwach na tym tierze.

Powiem wam kumple, że WoT nie wymaga rebalansu - WoT wymaga totalnego przeprojektowania rozgrywki na tierach VII+.

#wot
Pobierz
źródło: comment_1587118425dNKXiqfNUafgCJQeuj64OA.jpg
  • 11
A najgorsze w graniu dychami jest to że często Cię rzuca na same dychy. A tam chyba 90% graczy gra full gold. Pytam sie po co, bo takie cos psuje całkowicie radosc z gry. Przedwczoraj skonczylem leoparda, dychy nie kupiłem. To samo z brytolami, conq skonczony, sconq nawet nie jest kupiony
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mnik1:
#!$%@? na ten szit. Straciłem tam prawie 10 lat i codziennie chwalę pana za to, że przypomniał mi AW.

Gram sobie na lajciku, za żadne geldy nie płacę, premium ammo nie ma, kosztów naprawy i amunicji nie ma, artyleri w PvP nie ma (jest tylko w PvE i to jak na lekarstwo), nie ma PayToWin i jest zajebiście. A tobie radzę jak najszybciej zostawić tego cuchnącego kloca zanim zasypią cię
@kavior: Sejm hir. Dych mam odblokowanych całą masę, kupować nie mam zamiaru. Kończy się zawsze tak jak to opisujesz - bitwy dychy kontra dychy, każdy w każdego goldem #!$%@?, mecze wyglądają identycznie, 3/4 z nich kończy się po 2-3 minutach, wynikiem 15:0.

Tier X jest po prostu niegrywalny, jeśli idzie o czyste randomy. Zero przyjemności, zero satysfakcji, zero skilla - zwykłe #!$%@? się wzajemnie HEATami aż jedna strona zada więcej
Nie wiem, w sumie często widzę komenty tego typu że tier 10 to kupa, osobiście zrobiłem ostatnio ponad 300 bitew na x tierze, odkąd odblokowałem leoparda 1 całe godziny gram nim, wn ok 1500 niecałe na nim mam, nie jest to sukces ale uwielbiam ten tank. ogółem przynajmniej dla mnie gra tierami 8,9,10 z naciskiem na 9 i 10 to jest to, może jestem inny, nie wiem ;) mke na uszaku np
@mnik1: A co jest złego w #!$%@? goldem? Chyba logiczne, że grając takim 60 TP, nie będę #!$%@?ł ze zwykłych pocisków które maja 250 penetracji, lepiej załadować golda i się nie zastanawiać czy wejdzie. Zresztą, generalnie to chyba masz pecha, skoro tylko takie bitwy Ci się trafiają.