Wpis z mikrobloga

#planetplus Wczoraj oczywiście przelewu nie uświadczyłem, a wypłata jest cały czas oczekująca.

a) awarii lub przerwy technicznej Systemu,

b) siły wyższej rozumianej w szczególności jako klęski żywiołowe, katastrofalne działanie sił przyrody, pożary, powodzie, eksplozje, inne katastrofy, niepokoje społeczne, wojna, wystąpienia zbrojne, zamknięcie granic, strajki generalne, akty władzy państwowej.

c) okoliczności niezależnych od Operatora, które pojawiły się po stronie podmiotu za pośrednictwem, którego Operator przekazuje Użytkownikowi Nagrodę Cashback.

W takim przypadku, Operator przekaże Nagrodę Cashback w ciągu 30 dni od momentu, w którym ustąpiły okoliczności uniemożliwiające wypłatę Nagrody Cashback.


Czy ten ich zapis w regulaminie mówi, że wypłacają po 60 dniach? Bo np. na awarię czegoś tamtego to można winę zwalać bez końca xD
  • 6
@too_coo ja zawsze kontaktowałem się przez wykop - kilka godzin i wszystko było załatwione. Do niedawna mój ulubiony cashback - nie wiem co się z nimi stało, ale nie potrafią się ogarnąć od wpadki z 11.11 i podwyższonym cashbackiem.