Wpis z mikrobloga

@Chlodny_Pokerzysta: z moich obserwacji mieszkając tam to hiszpanki mają coś z cyganek, do 25 roku życia w miarę ładne, zadbane a po ślubie lub po pierwszym dziecku PYK #!$%@? w ubiór, fryzurę i figurę xD W sumie to większość polek ma tak samo tylko tam to jest jakoś bardziej widoczne i chodza po mieście takie młode spasione lochy drące ryja bo hiszpanie nie potrafią normalnie rozmawiać tylko się drą xD
  • Odpowiedz
@Chlodny_Pokerzysta: Szczerze mówiąc nie sądzę, aby Hiszpanki były dobrymi kandydatkami. Nasze polskie gęby są brzydkie i atrakcyjnych mężczyzn jest dosyć mało, więc jako alternatywa dla lokalnych kandydatów nie wypadamy zbyt dobrze. Ale przede wszystkim polityka, jaką prowadzi rząd Hiszpanii, skrajnie lewicowa, sprawiła, że kobiety w tym kraju stały się mocno niezależne, w dużym stopniu przyjmując feminazi za słuszne idee. Zauważam, że tam mężczyzna schodzi na drugie miejsce i to tak
  • Odpowiedz
Salma Hayek patrzy na ciebie z zażenowaniem za to że wolisz podrywać polki, aniżeli Latynoski, Hiszpanki czy chociażby Azjatki


@Chlodny_Pokerzysta: A skąd ja mam #!$%@? niby wziąć te Latynoski czy Azjatki? xD
  • Odpowiedz
@Chlodny_Pokerzysta: mowię po hiszpansku, miałem juz rzygody z Hiszpankami (sa ok ciekawe czegos nowego ogólnie do Polek mega niezależne ale mega szczere i miłe ) ale tez przedewszystkim z latynoskimi ( te to szaleją jak #!$%@?, jestem blond z morskimi oczami, w pl moze 6/10 one mówią ze niebieskie ofc ) tymi tylko z Europy, seksy i podejście do mężczyzny to Polki nawet najbardziej zaangażowana nie miała, nie ma porównania
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: tak bardzo rel. #!$%@? serio nie wiem skąd niektórzy biora teorie, ze hiszpanki to są jakieś zajebiste dupy. Po pierwsze większość jest po prostu brzydka, maja konskie twarze i ubierają się jak wiesniary. Tam ciagle jest moda na kolczyki w pępkach i tribale nad dupskiem. Większość dziewczyn ma stylowe polskich karyn ze wsi sprzed 15 lat. Nie umieją normalnie mówić tylko się wydzierają #!$%@? na cała ulice, przy tym
  • Odpowiedz