Wpis z mikrobloga

Dzieciatkowski na TVN opowiadał, że nie każdy może się zarazić wirusem, nie wiadomo dlaczego według niego ale jego zdaniem nie wszyscy ludzie, którzy mają kontakt z wirusem się zaraża. Do tej pory słyszałem inne opinie i że totalnie każdy kto nie przeszedł choroby może się zarazić wirusem. Powiedział też, że nie ma wirusa, który może zarazić każdego i że ten wirus nigdy nie zarazi kilkudziesięciu procent społeczeństwa. Totalnie zgłupiałem.
#koronawirus
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@januszao: koleżka z pracy leży teraz pod respiratorem, zanim dostał jakiś objaw (gorączka) chodził normalnie do pracy, czyli nosił wirusa teoretycznie jakieś 3-4 dni. Nikt jeszcze wtedy nie nosił u nas maseczek.
Wszyscy dostaliśmy kwarantannę i robione testy - nikt się nie zaraził, dziś ponad 3 tygodnie od jego objawów wszyscy czujemy się dobrze...
@doges: właśnie już do podobnego wniosku dochodzę, patrząc na spokojnie i analizując nakazy zakazy etc, gospodarkę itp. cały obrót sprawy od początku.
Bardziej bym stawiał na latanie dziur budżetowych itp. dziwnym trafem nie było maseczek teraz maseczki są w sklepach ajj.. dużo takich dziwnych akcji..
Czekam do końca miesiąca i lecę do pracy bo wydaje mi się że prędzej ludzie się pozabijają w domach bądź umrą z głodu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MHRR89: skoro respirator to słabo, 47 lat, olewana cukrzyca, olewane nadciśnienie, nadwaga z 40 kilo, od kiedy go znam ciężki świszczący oddech. Nie wróży mu to dobrze (,)