Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Raum: obstawiam, że wszystkie kupione normalnie w sklepie też są chińskiej produkcji, i nie różnią się niczym poza logo i ceną.
  • Odpowiedz
@brick: Tak też podejrzewam, a 70-100zł za taki dodatek to jednak spoko deal. Kwestia taka że są 3 najczęściej kupowane i chciałbym poznać jakąś w miarę rzetelną opinię. Bo na ali klasycznie

good product fast shipping
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Raum: będzie śmierdział chińską gumą i może nie być tak bardzo waterproof jak obiecują. Reszta ok. Jeździć, patrzeć jak rysuje bak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Raum: Mam identyczny i jest ok. Tylko nie napychaj do pełna, bo ci poleci przy większym podmuchu wiatru przy szybszej jeździe, już doświadczyłem raz kiedy za dużo nawciskałem - na szczęście zatrzymał mi się na jajach.
  • Odpowiedz
@brick: a podkładałeś coś pod tankbag? folia stretch? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na przecieki nie wystarczy impregnat w sprayu z decathlon do różnych tworzyw czy nie testowałeś?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hamza: to będzie folia rysowała. Zawsze będzie jakiś kurz pomiędzy magnesem a bakiem. Nie impregnowałem, bo nie woziłem czegoś czemu szkodzi deszcz. Teraz mam schowek na baku, więc problem odpadł całkowicie.
  • Odpowiedz
@brick: czyli najlepiej olać tankbag i mieć kufer centralny, ewentualnie kufry boczne, do tego plecak miejski, 30 litrowy, gdy jeździ się solo i po sprawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz