Wpis z mikrobloga

@Crea niestety się nie da. Wiązka idzie po skosie w dół, a otwór od środka samochodu jest tak mały, że nie da się wsadzić łapy..
@Dudes: Da się, ktoś wcześniej musiał też to tam wsadzić ;)
Musisz widocznie czymś sobie pomóc, otwórz umysł :)

Robiłem takie rzeczy, to się da zrobić.
@Crea fakt, robiłem to wczoraj jak się ściemniało, także ze światłem był problem :D dzisiaj na spokojnie po 16 to ogarnę. Chociaż patrząc na tą wtyczkę to wygląda tak, że najpierw wpuścili wiązke w budę, a na końcu wsadzili wtyczkę, ale skoro mówisz, że robiłeś takie rzeczy i jesteś pewien, że da się do wsadzić to wierzę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Dudes: jeśli masz w okolicy "małe rączki" to poproś je o pomoc. Może być szybciej, kolega zawsze wykorzystuje córkę, jakkolwiek to brzmi ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Crea niestety nie mam dostępu do osoby, która ma małe rączki xD spróbuję to ogarnąć dzisiaj, a jak nie to pod koniec przyszłego tygodnia auto jedzie do znajomego elektryka, co pomaga też ASO jak se nie umio poradzić, także jak nie ja to on to ogarnie. I tak jest jeszcze kilka pierdół, które wymagają już większej wiedzy i cierpliwości żeby je zrobić. Dzięki wielkie za wskazówki, szerokości i bezawaryjności Mirku ( ͡