Wpis z mikrobloga

Hej mirki,

Jak chce wziąć kredyt na mieszkanie, to jak najlepiej to zrobić żeby dobrze na tym wyjść? W sensie gdzie szukać, przez jaki bank? Boję się że Googlujac dam się #!$%@? w jakiegoś wala gdzie mocno przeplace, ewentualnie jak to u was wyglądało?

Uprzedzajac klasyczne teksty, tak wiem że na mieszkaniach jest bańka a kredyty są dla debili, chce je kupić żeby ktoś tam sobie mieszkał i mi je spłacal

#nieruchomosci
  • 7
@Jamniki2: Kredyt na mieszkanie nie jest zbytnio opłacalny szczególnie teraz pod najem trochę bym się obawiał. Może za jakiś czas będzie lepsza koniunktura.Na mieszkaniach bańki niema, kredyt też nie jest dla debili ale obecnie sa obawy,bo np mogą walnąć podatek kastralny, za jakiś czas mogą podnieść stopy procentowe.Obecnie są niższe niż stopy rynkowe. Za dużo zmiennych, jeszcze nie wiadomo w jaki sposób kryzys dotknie nieruchomości. Sporo zmiennych
chce je kupić żeby ktoś tam sobie mieszkał i mi je spłacal


@Jamniki2: To nie jest w tej chwili najlepszy pomysł. Ale jak już musisz, to doradcy kredytowi przedstawią Ci oferty, samemu za dużo z tym zachodu i ganiania.