Wpis z mikrobloga

Kto w ogóle wynajmuje te "mieszkania" około 25m2 przecież to jest jakaś klatka dla świnki morskiej XD Nie wyobrażam sobie przebywać w czymś takim kibel w kuchni brak przedpokoju tylko wyjście prosto z zewnątrz od razu na ŚRODEK na łóżko z buciorami XD NIE WIEM NA PRAWDE NIE CZAJE TEGO janusze to muszą mieć z was niezłą pompe że takie cos wynajmujecie od nich jeszcze po 1000zł płacicie i pytacie tutaj czy to tanio XDDDDDD
jak wrzucacie foty tych klitek tutaj to polaki robaki nabiera sensu XD Teraz to do mnie tak seryjnie dotarło jak wy wegetujecie pOLAKI ROBAKIXD gdybym ja mial takie smutne zycie to na prawde byłaby jakaś rewolta nie wiem spadły by jakieś głowy naokoło ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja pie*$(#e co tu sie odjaniepawlaXD

#nieruchomosci
  • 12
  • Odpowiedz
Dla mnie to też jest niesamowite, że ludzie kupują/wynajmują takie klatki i w nich wegetują. Jak można było dać się tak bardzo upodlić?
  • Odpowiedz
@theoforos1: Ale 38m2 to jednak trochę więcej niż 25m2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja mam na myśli takie klatki właśnie poniżej 30m2. Przecież w tym idzie nabawić się ciężkich chorób psychicznych.
  • Odpowiedz
@ymkzz:
Najlepsze jest to, że w takim, np. Krakowie dużo tego typu apartamentów po 20-30m2, było kupowane po 15-20tys/m2, mimo wszystko na airbnb się opłacało, ale teraz może być problem, bo nikt tego długoterminowo nie wynajmie za 2-2.5 tys, żeby było rentowne.
  • Odpowiedz
@ymkzz: zależy od potrzeb, moim zdaniem dla jednej osoby poniżej 30m2 da się spokojnie funkcjonować, sam tak funkcjonuję. bardzo chciałbym żeby to kosztowało 1000pln XD
  • Odpowiedz
Miesiąc temu zakupiłem kawalerkę 33m w Gdańsku. Wszystko zależy tak naprawdę od układu mieszkania i pomysłu. Wydzieliłem sobie sypialnie, i mini jadalnie i mam nawet sporo jeszcze przestrzeni, do tego mały korytarz i szafa pod zabudowę. Mimo wszystko trochę ciągnie do mieszkania 2pok, ale czy to nie jest wystarczająco dla 2osob na start?
  • Odpowiedz
Na mieszkanie się zdecydowałem 2 msc przed pandemią. Od miesiąca oficjalnie mieszkam. Wcześniej dużo formalności. Mieszkanie to była dosyć niezła okazja. Szukałem ponad pół roku i się udało, w cenie miejsce parkingowe i pare innych rzeczy. W dobrej lokalizacji. Zobaczymy jak to się rozwinie wszystko dalej.
  • Odpowiedz