Wpis z mikrobloga

@Rzuku: Skąd wiesz, że fake news? Zawsze dyskutowała z mass mediami a tematu pałeczek jakoś nie dementowała ani nic tylko zamiatane pod dywan. W wrześniu zeszłego roku było o tym głośno i co? Do tej pory nie sprostowała, ze się przejęzyczyła czy fejk?
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: No jaktooczym o tym o czym jest wstawka. O pałeczkach. Kolega widzę mało kumaty przez gorączkę.
Tamtego rzuka się pytałem bo jest pewny, że to fake więc chcę wiedzieć, skąd ta pewność.
Nie mam dowodu, czytałem artykuł o niej, że to powiedziała. Szukałem w sieci zaprzeczenia lub potwierdzenia ale same spekulacje na forach i innych pejsbukach
  • Odpowiedz
@XXXpussydestroyer69: Kolega pisze niezrozumiale przez gorączkę, to wolę dopytać.
To chociaż ten artykuł pokaż, to będzie jakiś trop. Jak było o tym głośno to na pewno znajdziesz kilka i to nie na gównianych portalikach prawicowych.
Ale twoje rozumowanie jest zadziwiające. Jeśli tego nie powiedziała to czemu miałaby to dementować. Bo ktoś jakiś gównoartykulik napisał?
Z resztą w ogóle robienie afery z tego że palnęła głupotkę, która nic nie zmienia... Niesamowity
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: ejjj ale mindfuck dałbym sobie jedno jajko uciąć, że czytałem artykuł po angielsku o tym a to jedyna strona angielskojęzyczna gdzie zaglądałem w związku z tą sprawą
Chyba muszę internet ograniczyć do 12 godzin na dobę bo mi jeb*e na dekiel

@GretaThunberg przepraszam bom zjeb*ł sprawę. Nie bij. I załóż sobie konto na wykopie bo inaczej tego nie odczytasz!
  • Odpowiedz