Wpis z mikrobloga

Mirki, pytanie. Noszę się z zamiarem kupna kompresora 50l dwutłokowego, w cenie okolo 700 zł. Na Allegro pojawia się kilka „marek”, M.in. Ripper, Huragan, Powermat, Tagred. Czy one się czymś faktycznie różnią, czy to po prostu jedna chińszczyzna i nie ma większej różnicy co kupię? Jedyne testy wydajności pojawiają się co do Tagreda, reszta nie wiadomo.
#narzedzia #majsterkowanie #diy #mechanika #motoryzacja
  • 6
@Canova: na moje użytkowanie to i tak te 700 zł to więcej niż chciałem wydać początkowo, wiec to jest max. Chodzi mi, czy przy użytkowaniu kilka, kilkanaście razy w roku mi nie padnie od razu. W planach jest lakierowanie dachu w samochodzie, progów i obudowy komputera, reszta to nie wiadomo
@mdmicky92: Jeżeli lubisz i umiesz majsterkować złożysz sobie zajebisty kompresor do 1k max. Wszystkie elementy są gotowe - butla z uchwytami, sprężarka, włącznik itp. Rozejrzy się na olx za samorobkami są na pewno lepsze niż marketówy w ładnych obudowach.
@dzazzio: bardzo możliwe, jednak 1k to już za dużo jak na to co chciałbym wydać, w dodatku kompletnie nie miałbym pojęcia jak się do tego zabrać.
@PIGMALION: Gdzieś czytałem że tego typu kompresory potrzebują 10 min przerwy po 10 min pracy. Trochę upierdliwe czasami, ale jak na mój aktualny poziom umiejętności to i tak wystarczająco.