Wpis z mikrobloga

Siema, Mirki i Mirkówny z #lublin, potrzebuję informacji na temat temat, co znajdowało się dokładnie w miejscu oznaczonym na mapie, do momentu wybudowania orlika tamże. Pamiętam, że to było coś na wzór jakiejś szkoły wieczorowej albo coś takiego. Będę mega wdzięczny za pomoc. A jakby ktoś dysponował zdjęciem z tamtego okresu, to w ogóle byłoby zajebiście. Dzięki wielkie i trzymajcie się tam.

#kiciochpyta
j_bateman - Siema, Mirki i Mirkówny z #lublin, potrzebuję informacji na temat temat, ...

źródło: comment_15868991188JGPcGGikZrRC0ZLXFD61t.jpg

Pobierz
  • 19
Stał taki długi budynek parterowy. Beżowy.


@j_bateman: Coś takiego pamiętam. Mieszkał w bloku obok mój kolega. Gdzieś miałem nawet zdjęcie - było coś na ścianie i fotografowałem. Nie jestem pewien czy to nie było jednostki przy MM, albo jakieś warsztaty. Wydaje mi się ze tam był trawnik od strony ulicy.
@j_bateman: Po przeciwnej stronie przy Sulisławickiej/MM były dwa bloki, chyba wojskowe. Na rogu po przeciwnej Sulisławicka/Męczenników hotel robotniczy.
Tam gdzie jest Lidl, był chyba jakiś blaszak i części samochodowe.
Przejdź na Słowiczą - był przesmyk od Męczenników, tam był dom z czerwonej cegły na rogu. Może coś pamiętają.
Ja już odgrzebuję z pamięci, dawno już tam nie byłem, w Lublinie też.
Z tego co sobie przypomniałem dwa baraki po przeciwnej i
@j_bateman: tam stał taki parterowy nieduży budynek - ala barak i faktycznie była tam szkoła średnia - chyba dla dorosłych.
A w miejscu gdzie jest parking Lidla i Lidl był sklep tylko nie pamiętam czy z oknami, czy z żaluzjami... Za to pamiętam, że rosły tam kasztanowce i za małolata chodziło się tam na kasztany