Wpis z mikrobloga

Jak macie rozwiązane ładowanie padów w konsoli? ładujecie to jakoś z USB (można tak?), czy ze zwykłej ładowarki-bezpośrednio baterie, czy macie jakieś zestawy ze stojakami? Jakie rozwiązanie polecacie? mam one x i 2 pady.
#xboxone #kichiochpyta
  • 15
@Harmideron: @Irritum: a paty leżą sobie na konsoli czy macie jakieś stojaczki? myślałem może o wydruku 3d czegoś (kumpel bawi się w takie rzeczy) widziałem tez na allegro zestaw za 100zł jakieś takie wbudowane akumulatorki plus stojak, ale nie wiem na ile to jakościowo wypada. Aku od sony czy lepiej te eneloop?
@nobrain: ale to to jest tak, że mogę podłączyć sobie konsole do pada po tym usb, albo bezpośrednio ładowarkę od telefonu do pada i będzie sie lądowało jak w ładowarce?
@Irritum: @Harmideron:
I drugi temat jak już Was mam: próbował ktoś wpinać zew dysk po USB? działa to w jakiś obsługowy sposób, czy zapinam dysk 2TB i jak się skończy miejsce na głównym to gry wchodzą na dodatkowy?
@mysz0n: w padzie do Xboxa zwykłe akumulatorki i ładowarka. Mam 4 sztuki. Dwie zawsze naładowane w zapasie. Jedne padną, wymieniam na naładowane, a te wkładam do ładowarki. Idealne rozwiązanie. Całe szczęście, ze pad do nowego Xboxa nie będzie miał wbudowanej baterii.
@mysz0n: jeśli chodzi o baterię to mam akumulatorki plus ładowarkę do nich. A co dysku zewnętrznego to ważne, żeby miał interfejs usb 3.0 i tak jak piszesz, gdy nie masz miejsca na dysku w konsoli to instalujesz na zewnętrznym. Możesz też ręcznie przenosić gry z dysku wewnętrznego na zewnętrzny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
próbował ktoś wpinać zew dysk po USB?


@mysz0n: nie no, skądże znowu ( ͡° ͜ʖ ͡°) dysk USB 3.0 minimum 256GB (inne nie będą działać), wybierasz czy dysk ma być do multimediów czy do gier. Jak do gier to xbox go sobie formatuje i to wszystko. W gry na tym dysku możesz też grać po zalogowaniu się na swoim koncie jak dysk podłączysz na innej konsoli u