Wpis z mikrobloga

@NaopaK: nie ceń wszystkich swoją miarą. W moim świecie i towarzystwie ktoś kt o wyglada seksownie ( nie mówie wulgarnie) nie jest traktowany jak worek na sperme. Wspołczuje, ze Ty tak traktujesz kobiety.
  • Odpowiedz
@Babarbie: Widzisz moja droga, można ubrać się atrakcyjnie i wyglądać ładnie i stylowo, nie odsłaniając przy tym pół dupy i nie wywalając praktycznie całych cycków na wierzch. Świat nie jest jedynie czarny i biały
  • Odpowiedz
@Babarbie: No a ja mówię ogólnie jak faceci się zachowują. Nie rozmawiaj ze swoimi kolegami o tym wprost tylko podsłuchaj komentarzy facetów w męskim gronie, skierowane w stronę seksownie ubranych dziewczyn. To powinno rozwiać Twoje wątpliwości
  • Odpowiedz
@Babarbie: @NaopaK: ten konflikt nie da sie opanować. On od zawsze był i będzie. Ludzie nie przrzegaja praw i zasad innych ludzi bo czasami podejmując takie ryzyko osiągają swoje cele bez negatywnych konsekwencji.

Ktos kto cie złapie za dupe w pewnych okolicznosciach patrzac na wystajaca dupe ze spodni może widziec to w ten sposob ze noszac takie spodnie chcesz zakomunikować swoje podejście do intymności. Widza ze odkrywasz kawałek dupy, coś co wydaje sie być dosyć intymnym w miejscu gdzie kazdy ta część ciała zakrywa. I nie porównuj mi tutaj plaży z klubem xD Pisałem juz wyżej ze dużo zależy od sytuacji.

W skrócie. Jest to troche skomplikowane bo wyrozniasz sie na tle innych czymś co kazdy zakrywa. I mężczyźni chcąc dostać więcej informacji o tobie wykonuja taka interakcje a nie inna. Mozesz mi powiedzieć ze mógłby zapytać słownie zamiast łapać xD No są dziewczyny ktore, gdyby otrzymały taki przekaz słownie to moglyby uznać że chłop widzi ją jak dziwke. Łapiąc niektóre panie w pewnych okolicznosciach tacy mężczyźni mogą dostać przyzwolenie/potwierdzenie ze jednak tak można. I te panie tez nie sa do konca winne calemu temu złu, bo moze to byc zakompleksiona, wypita szara myszka, ktora moze poczuć się doceniona takim intensywnym i 'prywatnym'... gestem, znakiem.
Możesz pozbyć sie takich mężczyzn strojac sie w taki sposob na ktory zadna szara myszka by sie nie odważyła, czyli bardziej wzywająco xD Wtedy jedynie kto bedzie cie zaczepiac to mezczyzni ktorzy dopiero odkrywają tą interakcję z kobietami i moga nie wiedzieć do końca do kogo moga startować a do kogo nie... xD Toooo jest
  • Odpowiedz
@Nizax: Szczerze mówiąc nosze rózne ubrnia w róznch miejscach - w pracy ubieram sie elegancko natomiast jak idę na imprezę odkrywam więcej. ostatni raz ktoś klepnął mnie w dupę ( bez mojej zgody ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) uwaga W LICEUM i był to chłopiec z zawodówki budowlanej, kiedy szlam korytarzem w bluzie i jeansach na jezyk angielski
. NO CÓŻ.
  • Odpowiedz
@NaopaK: bywam w miejscach, które uchodzą za ZŁO NAJGORSZE (Czytaj wyżej) i NIGDY od wielu lat nie stało mi się NIC złego. panuje tam pozytywna atmosfera, nikt nikogo nie zaczepia. nikt się nie bije ( przynajmnie nigdy nie widzialam) nie widzialam nawet jak wyrzucaja kogokolwiek ochroniarze. DO casualowych klubów ( typu Mazowiecka) nie chadzam :)
  • Odpowiedz
@Babarbie: a mnie koleżanka z klasy w gimnazjum złapała za dupe i nie miałem jakichś z nią nawet relacji przyjacielskich i nie prowokowałem w jakikolwiek sposób :| Zrobiła to po kryjomu więc i też nie dla beki... co poradzisz xD

Koniec koncow jak chodzisz w takie miejsce i nic sie nie dzieje to nie znaczy tez ze sie nie stanie, chyba ze jestescie jakas zamknieta spolecznoscia z zasadami (pewnie nie
  • Odpowiedz
@Babarbie jak ci sie podoba i masz luźne otwarte towarzystwo a nie jakieś patusiarskie to normalnie noś czy przerób sobie tak spodnie, jeszcze zależy czy efekt będzie taki sam jak na zdjęciu ( ͡º ͜ʖ͡º) no i pytanie sie o takie coś na wykopie nie jest dobrym pomysłem XD
  • Odpowiedz