Wpis z mikrobloga

@Babarbie: uważam że takie spodnie to kuszenie wdziękami (pod warunkiem, że ma się chudą ładną dupę), a co z tym zrobi jakiś napalony random, to już jego sprawa ¯\_(ツ)_/¯
na pewno przez facetów będzie to odebrane, że laska jest o wiele łatwiejsza niż inne
  • Odpowiedz
@NaopaK: nie, nie jego sprawa :) nikt nie ma prawa dotknać drugiego człowieka bez jego zgody. Co Ty w ogóle #!$%@?. Mogłabym chodzić nago - nie masz prawa mnie tknąć, chyba ze ja tego chce.
  • Odpowiedz
@Babarbie: Ale jak już ktoś Cię zgwałci to będzie Twój problem, a nie "zamkniętych umysłów innych ludzi" xDDDDDDDDDDD
Bawi mnie za każdym razem, jak laski próbują nagiąć rzeczywistość pod swoją "otwartą" lewacką logikę, a rzeczywistość je brutalnie weryfikuje.
(To tak jak z tolerancją - kobiety myślą że jak będą miłe dla imigrantów to oni będą je lubić i szanować. W efekcie zostają zgwałcone w najłagodniejszym przypadku)
  • Odpowiedz
@NaopaK: nie znasz mnie, wiec nie oceniaj. Nie mowie, że mądre jest paradowanie nago. ale uwaga skierowana powinna byc na debili, którzy mysla ze moga kogos klepnąc w tyłe a nie na osobe ktora ubiera się normalnie.
  • Odpowiedz
@Babarbie: Jak mam nie oceniać skoro właśnie powiedziałaś, że uważasz, że masz dookoła siebie barierę ochronną, bo nikt nie może Cię tknąć? Rzeczywistość jest o wiele brutalniejsza niż Ci się wydaje. A uwaga samców będzie skierowana na Twoją dupę skoro ją będziesz odsłaniać ¯\_(ツ)_/¯ Jeden tylko się popatrzy, inny skomentuje, jeszcze inny np napalony i jednocześnie #!$%@? czy naćpany zrobi jeszcze coś innego (to już pozostawiam Twojej wyobraźni, lub testom)
  • Odpowiedz
@Babarbie: W skrócie - chcesz wyglądać seksownie (czyli wzbudzać porządanie seksualne u płci przeciwnej), ale nie być traktowana jako obiekt skesualny. To tak jakbyś chciała wskoczyć do basenu i nadal być sucha xDDDD po prostu się nie da
  • Odpowiedz