Wpis z mikrobloga

Wiecie co wykopki to państwo to burdel na kółkach od tygodnia walczę z #epuap i nie mogę zarejestrować dziecka które urodziło mi się 2 kwietnia... Urząd zamknięty, za każdym razem jakiś kuriozalny błąd wywala, infolinia??? tekturka gdzieś odpadła bo gówno wyschło i nie ma takiego numeru... Pomału to państwo się rozpada a ja zostałem z niezarejestrowanym dzieckiem i brakiem opieki nad nim... Brawo #pis !!!
  • 4
@ebismolarek: wg tego co sie dowiedzialem to obecnie caly system jest przeciazony... nie bylo bledu po prostu mnie wywalalo na strone główna. probowalem do skutlu 3 razy probowalem zarejestrowac dziecko zanim mi sie udało... oczywiscie w tym czasie chyba z 5 telefonów... tak ze ministerstwo cyfryzacjii caly #epuap to takie samo gowno jak tvPiS... kasa w błoto urzednicy i tak beda potrzebni... z tym ze ich niekapetecja siega granic... Mam 15
@BoskiPrototyp: ja wczoraj oplacilem wniosek i podpisalem, to mi #!$%@? error wyskoczyl, kase oczywiscie pobralo i niby pomyslnie podpisalo, ale w rejestrze zdarzeń ni chuia tej akcji. To jest #!$%@? dramat, ile kasy na to gówno idzie, a jaką to ma funkcjonalność... To samo e-sad, ma przejrzystosc jakby to robil jakis uczen informatyki na zaliczenie w 6 klasie podstawowki.